Zbiórka Podaj rękę uzależnionym - zdjęcie główne

Podaj rękę uzależnionym

1 427 zł  z 95 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Sudecka Klinika Uzależnień i Terapii utworzona została, aby pomóc w powrocie do normalnego, zdrowego świata osobom, które poprzez nadużywanie środków odurzających , uprawianie hazardu lub wielogodzinne "siedzenie w internecie" uzależniły się tak bardzo, że same nie potrafią poradzić sobie ze swoimi nałogami.

Każdemu z nas wydaje się, że może spróbować parę razy i nic się nie stanie...a to nic bardziej mylnego. Zaczyna nam się to podobać, zaczyna smakować, rozładowywać stres, zabijać nudę czy jeszcze wiele innych "tłumaczeń" , którymi każdy uzależniony sypie jak z rękawa.

Jeśli przychodzi ta chwila opamiętania na tyle szybko, że  uzależniony zauważy swój  problem to  jest dobrze, gdyż wtedy może jeszcze sam sobie pomóc. Najgorsze są chwile, kiedy o tym najgorszym dowiaduje się od bliskich i często ich traci nie korzystając z terapii.

Niestety klinika jest samofinansująca się i nie stać jej na przyjmowanie osób, które nie mogą pozwolić sobie na opłacenie pobytu i terapii. 

Dlatego też zorganizowaliśmy tą zbiórkę, aby pomóc 10 uzależnionym osobom pokryć koszty pobytu w klinice a klinika ze swojej strony zrefunduje środki farmakologiczne i konsultacje medyczne.

Pomóżcie osobom w potrzebie, aby 27 lutego mogły stanąć przed drzwiami kliniki z nadzieją na terapię i powrót do "prostego świata"

Fundacja Strauss Gala przeprowadziła już wiele akcji charytatywnych z sukcesem i mamy nadzieję, że i tym razem nie odmówicie pomocy osobom, które potrzebują jej nie tylko dla siebie, ale również dla swoich bliskich.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA STRAUSS GALA - awatar

  FUNDACJA STRAUSS GALA

  10.02.2021
  10.02.2021

  Kochani bardzo dziękujemy za wsparcie, wiele osób skorzystało z gorącego posiłku zarówno przy Fundacji Brata Alberta w Kłodzku jak również wydawanego przy wsparciu Domu Kultury w Szprotawie. Wydaliśmy już 260 posiłków w Kłodzku i Szprotawie, część funduszy dołożył Hotel Kłodzko nie tylko gotując ale również finansując obiady oraz Pałac Henryków w Szprotawie, który również dokładał środki finansowe chcąc wspomóc akcję. Kiedy przyszła do nas Pani - odchodząc z gorącym obiadem spod okna Domu Kultury (gdzie wydawane są obiady) mówiąc " niech Bóg wam to wszystko wynagrodzi, bardzo dziękujemy" to łza zakręciła nam się w oku. Ci ludzie naprawdę tego potrzebują. Niestety skończyły nam się pieniądze a trwająca pandemia i zamknięta działalność hotelowa i restauracyjna nie pozwala na dalsze finansowanie akcji przez Hotel i Pałac. Jeśli możecie to wspomóżczie - będziemy dalej gotować.

  Zdjęcie aktualizacji 63 071

1 427 zł  z 95 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Zuzanna Woch - awatar
Zuzanna Woch
100
Danuta Michalska - awatar
Danuta Michalska
100
Liliana - awatar
Liliana
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij