Zbiórka Podaj rękę uzależnionym - zdjęcie główne

Podaj rękę uzależnionym

1 427 zł  z 95 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Sudecka Klinika Uzależnień i Terapii utworzona została, aby pomóc w powrocie do normalnego, zdrowego świata osobom, które poprzez nadużywanie środków odurzających , uprawianie hazardu lub wielogodzinne "siedzenie w internecie" uzależniły się tak bardzo, że same nie potrafią poradzić sobie ze swoimi nałogami.

Każdemu z nas wydaje się, że może spróbować parę razy i nic się nie stanie...a to nic bardziej mylnego. Zaczyna nam się to podobać, zaczyna smakować, rozładowywać stres, zabijać nudę czy jeszcze wiele innych "tłumaczeń" , którymi każdy uzależniony sypie jak z rękawa.

Jeśli przychodzi ta chwila opamiętania na tyle szybko, że  uzależniony zauważy swój  problem to  jest dobrze, gdyż wtedy może jeszcze sam sobie pomóc. Najgorsze są chwile, kiedy o tym najgorszym dowiaduje się od bliskich i często ich traci nie korzystając z terapii.

Niestety klinika jest samofinansująca się i nie stać jej na przyjmowanie osób, które nie mogą pozwolić sobie na opłacenie pobytu i terapii. 

Dlatego też zorganizowaliśmy tą zbiórkę, aby pomóc 10 uzależnionym osobom pokryć koszty pobytu w klinice a klinika ze swojej strony zrefunduje środki farmakologiczne i konsultacje medyczne.

Pomóżcie osobom w potrzebie, aby 27 lutego mogły stanąć przed drzwiami kliniki z nadzieją na terapię i powrót do "prostego świata"

Fundacja Strauss Gala przeprowadziła już wiele akcji charytatywnych z sukcesem i mamy nadzieję, że i tym razem nie odmówicie pomocy osobom, które potrzebują jej nie tylko dla siebie, ale również dla swoich bliskich.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA STRAUSS GALA - awatar

  FUNDACJA STRAUSS GALA

  10.02.2021
  10.02.2021

  Kochani
  bardzo dziękujemy za wsparcie, wiele osób skorzystało z gorącego posiłku zarówno przy Fundacji Brata Alberta w Kłodzku jak również wydawanego przy wsparciu Domu Kultury w Szprotawie.
  Wydaliśmy już 260 posiłków w Kłodzku i Szprotawie, część funduszy dołożył Hotel Kłodzko nie tylko gotując ale również finansując obiady oraz Pałac Henryków w Szprotawie, który również dokładał środki finansowe chcąc wspomóc akcję.
  Kiedy przyszła do nas Pani - odchodząc z gorącym obiadem spod okna Domu Kultury (gdzie wydawane są obiady) mówiąc " niech Bóg wam to wszystko wynagrodzi, bardzo dziękujemy" to łza zakręciła nam się w oku.
  Ci ludzie naprawdę tego potrzebują.
  Niestety skończyły nam się pieniądze a trwająca pandemia i zamknięta działalność hotelowa i restauracyjna nie pozwala na dalsze finansowanie akcji przez Hotel i Pałac.

  Jeśli możecie to wspomóżczie - będziemy dalej gotować.

  Zdjęcie aktualizacji 63 071

1 427 zł  z 95 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Zuzanna Woch - awatar
Zuzanna Woch
100
Danuta Michalska - awatar
Danuta Michalska
100
Liliana - awatar
Liliana
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij