Zbiórka Na obronę prawną lekarzy - zdjęcie główne

Na obronę prawną lekarzy

15 910 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 114 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrzej Frydrychowski - awatar

Andrzej Frydrychowski

Organizator zbiórki


Izby Lekarskie, za skuteczną pomoc w leczeniu chorób przewlekłych, próbują i odbierają Prawo Wykonywania Zawodu (PWZ)  lekarzom leczącym metodami alternatywnymi. Niepodporządkowanie się w stosowaniu nieskutecznych algorytmów leczenia i nie wypisywanie recept na drogie leki grozi szykanami. Już paru medykom odebrano PWZ za niepodporządkowanie się odgórnym zaleceniom.

Jeżeli mamy leczyć dalej skutecznie, prowadzić wykłady i pisać bez cenzury,  to musimy się bronić  przed głupota i szykanami. Dlatego zwracamy się do całego społeczeństwa o pomoc finansową na skuteczna obronę prawną. Sami się nie wybronimy. Naszym celem jest dotrzymywanie złożonej przysięgi  Hipokratesa a nie wykonywania poleceń Izb i Big Farmy.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Janusz Dłutek - awatar

  Janusz Dłutek

  04.01.2022
  04.01.2022

  Nie dajcie się, w Was cała nadzieja!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.12.2021
  22.12.2021

  "Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem ...."

 • Przemysław Jeliński - awatar

  Przemysław Jeliński

  22.12.2021
  22.12.2021

  Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 • Adam Grzesik - awatar

  Adam Grzesik

  12.12.2021
  12.12.2021

  Niech żyją wolni przebudzeni ludzie💪🙏

 • 3-majcie się !!! - awatar

  3-majcie się !!!

  15.11.2021
  15.11.2021

  Poprawcie link podany w gazetach, np. "Zdrowie bez leków". Powodzenia - ujawniajcie prawdę, ona sama się obroni.

15 910 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 114 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrzej Frydrychowski - awatar

Andrzej Frydrychowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 114

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jacek K - awatar
Jacek K
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Bogusław Obszański - awatar
Bogusław Obszański
100
W was nadzieja - awatar
W was nadzieja
20
Maria Wróbel - awatar
Maria Wróbel
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij