Zbiórka Ciepłe legowiska dla SCHRONISK - miniaturka zdjęcia

Ciepłe legowiska dla SCHRONISK Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ciepłe legowiska dla SCHRONISK - zdjęcie główne

Ciepłe legowiska dla SCHRONISK

500 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Śmiejkowska-Pazgan - awatar

Beata Śmiejkowska-Pazgan

Organizator zbiórki

Witam serdecznie.

Nazywam się Beata Śmiejkowska-Pazgan.  Pragnę zwrócić się do Osób o Wielkim Sercu o wsparcie finansowe na zakup materiałów niezbędnych do uszycia ponad 300 ocieplanych legowisk dla schronisk w województwie pomorskim.

W ubiegłym roku prowadziłam podobną akcję (było to szycie ciepłych ubranek dla Piesków) która przy pomocy Przyjaciół zakończyła się ogromnym sukcesem. Zostało obdarowanych kilka schronisk, co za tym idzie dostarczyliśmy wiele radości Czworonogom.

Pragnę nadmienić iż wiele z pomorskich schronisk jest w fatalnym stanie i niejednokrotnie brakuje posłanek dla Zwierzaków.

Będę wdzięczna za okazaną pomoc dla tych biednych, nikomu nie potrzebnych Zwierząt.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.11.2018
    13.11.2018

    wspaniała akcja ,dziękuję

500 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Śmiejkowska-Pazgan - awatar

Beata Śmiejkowska-Pazgan

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Patrycja - awatar
Patrycja
50
Daga - awatar
Daga
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Joanna Lewandowska - awatar
Joanna Lewandowska
20
Łukasz Szczupak - awatar
Łukasz Szczupak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij