
Witam. Zbieram dla mojej chorej babci na leki , jestem w dosc slabej sytuacji finansowej na daną chwilę, także potrzebuje tych 300 złotych na leki które są niezbędne do codziennego funkcjonowania dla mojej babci;// obiecuje ze jak wyjdę na prostą (na co sie zanosi) to wpłacę troche grosza innym potrzebującym. Dziekuje za każdą kwotę pozdrawiam:)
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!