Zbiórka Pomóżcie mi słyszeć i mówić . - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie mi słyszeć i mówić . Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżcie mi słyszeć i mówić . - zdjęcie główne

Pomóżcie mi słyszeć i mówić .

33 896 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 867 osób
Anna Łabuńska Iżewska - awatar

Anna Łabuńska Iżewska

Organizator zbiórki

Lenka urodziła się 3 Stycznia 2015 roku, prawie trzy miesiące za wcześnie, w 28 tygodniu ciąży. Ważyła nieco ponad kilogram, była wielkości dłoni. Na skutek przedwczesnego porodu przeszła wylewy III i IV stopnia z leukomolacją okołokomorową ,intelekt Leny w chwili obecnej zatrzymał się na etapie dziecka 3 letniego co utrudnia nam sposób komunikacji z Leną. W chwili obecnej pieknie zaczęła się z nami komunikować za pomocą gestów oraz z komunikatorem mówik Wada serca(ubytek między przedsiąkowokomorowy w części IVS 8 mm ubytku z tętniakiem , wadą wzroku, niedoczynnością tarczycy , niską masą ciała, wadą słuchu  i opóźnionym rozwojem psycho-ruchowym, a także opóźnionym rozwojem mowy który wynika z wady słuchu. Po czasie wykonano też u Leny badania genetyczne, które potwierdziły Zespół Downa. Po trzech miesiącach pobytu w szpitalu Lenka przyszła do domu i zaczęliśmy od lekarzy specjalistów a następnie rehabilitacji. Mała wymaga kompleksowej, codziennej rehabilitacji w dziedzinie fiznoterapii, logopedii, neurologopedii, terapia ręki, integracji sensorycznej, logorytmiki, hipoterapii. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na turnusy  rehabilitacyjne jak i lekarzy specjalistów .


Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę zebrane pieniążki przeznaczamy na sprzęt ortopedyczny (ortezy), wymiany wózka, protetyka słuchu ,turnusy rehabilitacyjne , lekarzy specjalistów oraz prywatne zajęcia usprawniające moją mowę i rozwój .

Kwotę zbiórki którą mamy ustawioną jako cel przeznaczmy na rehabilitacje , turnusy oraz konsultacje wszystkich specjalistów.

Pragniemy aby Lena była zabezpieczona , abyśmy nie musieli się martwić na wszystkie nasze oczekiwania.


Mam nadzieję że wspólnymi siłami z ludźmi o wielkich sercach uda nam się osiągnąć cel.


Dziękujemy za okazałą pomoc. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Oktawia 🩷 - awatar

  Oktawia 🩷

  11.07.2023
  11.07.2023

  Ściskamy mocno! 😘

 • Małgorzata Jakubowska - awatar

  Małgorzata Jakubowska

  24.05.2023
  24.05.2023

  Książki

 • Emilia Haręza Kowalska - awatar

  Emilia Haręza Kowalska

  22.04.2023
  22.04.2023

  Dużo zdrówka Lenko😘😘😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.03.2023
  08.03.2023

  Magda G.

 • Przemek D. Hunterix (Bazarek - klocki Lego) - awatar

  Przemek D. Hunterix (Bazarek - klocki Lego)

  20.02.2023
  20.02.2023

  Wygrana licytacja na bazarku charytatywnym. LICYTACJA NR 1907

33 896 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 867 osób
Anna Łabuńska Iżewska - awatar

Anna Łabuńska Iżewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 867

Książka "Chciwość" - awatar
Książka "Chciwość"
10
Koszulka - awatar
Koszulka
10
Nr.1448 - awatar
Nr.1448
50
Koszulki - awatar
Koszulki
35
DWRKERMIT - awatar
DWRKERMIT
200
Warsztaty babeczkowe 5 c Dyżur Gospodarza Szkoły - awatar
Warsztaty babeczkowe 5 c Dyżur Gospodarza Szkoły
700
Nr. 1794 - awatar
Nr. 1794
58
Wojciech Dyda - awatar
Wojciech Dyda
70
Nr.1866 - awatar
Nr.1866
10
Frank Grützmacher - awatar
Frank Grützmacher
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij