Zbiórka Pomóżcie mi słyszeć i mówić . - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie mi słyszeć i mówić . Jak założyć taką zbiórkę?

Pomóżcie mi słyszeć i mówić .

28 099 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 776 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Łabuńska Iżewska - awatar

Anna Łabuńska Iżewska

Organizator zbiórki

Lenka urodziła się 3 Stycznia 2015 roku, prawie trzy miesiące za wcześnie, w 28 tygodniu ciąży. Ważyła nieco ponad kilogram, była wielkości dłoni. Na skutek przedwczesnego porodu przeszła wylewy III i IV stopnia z leukomolacją okołokomorową ,intelekt Leny w chwili obecnej zatrzymał się na etapie dziecka 3 letniego co utrudnia nam sposób komunikacji z Leną. W chwili obecnej pieknie zaczęła się z nami komunikować za pomocą gestów oraz z komunikatorem mówik Wada serca(ubytek między przedsiąkowokomorowy w części IVS 8 mm ubytku z tętniakiem , wadą wzroku, niedoczynnością tarczycy , niską masą ciała, wadą słuchu  i opóźnionym rozwojem psycho-ruchowym, a także opóźnionym rozwojem mowy który wynika z wady słuchu. Po czasie wykonano też u Leny badania genetyczne, które potwierdziły Zespół Downa. Po trzech miesiącach pobytu w szpitalu Lenka przyszła do domu i zaczęliśmy od lekarzy specjalistów a następnie rehabilitacji. Mała wymaga kompleksowej, codziennej rehabilitacji w dziedzinie fiznoterapii, logopedii, neurologopedii, terapia ręki, integracji sensorycznej, logorytmiki, hipoterapii.Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na turnusy  rehabilitacyjne jak i lekarzy specjalistów .


Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę zebrane pieniążki przeznaczamy na turnusy rehabilitacyjne , lekarzy specjalistów oraz prywatne zajęcia usprawniające moją mowę i rozwój .

Kochani Zaczynamy wprowadzać coraz więcej turnusów rehabilitacyjnych logopedycznych które pomogą Lenie usprawnić mowę , bo mając 7lat nadal występuje brak mowy u Leny.

Obecnie jesteśmy na etapie przygotowań do zakupu nowych aparatów słuchowych po raz  trzeci gdzie koszta są ogromne 😢

Kwotę zbiórki którą mamy ustawioną jako cel przeznaczmy na rehabilitacje , zakup nowego wózka gdzie Leny serduszko im starsza bardziej sie meczy nie jest w stanie pokonać dłuższego dystansu , turnusy oraz konsultacje wszystkich specjalistów.

Pragniemy aby Lena była zabezpieczona , abyśmy nie musieli się martwić na wszystkie nasze oczekiwania.


Mam nadzieję że wspólnymi siłami z ludźmi o wielkich sercach uda nam się osiągnąć cel.


Dziękujemy za okazałą pomoc. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Magda G. - awatar

  Magda G.

  15.11.2022
  15.11.2022

  Filiżanki

 • Bernarda - awatar

  Bernarda

  14.03.2022
  14.03.2022

  Doniczka na sznurku

 • Magda G. - awatar

  Magda G.

  21.11.2021
  21.11.2021

  Kubek

 • Magda G. - awatar

  Magda G.

  06.08.2021
  06.08.2021

  Ksiązeczka, gra Kraina Lodu i gra Myszka Miki 🙂

 • Magda G. - awatar

  Magda G.

  05.07.2021
  05.07.2021

  Łamigłówki i króliczki

28 099 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 776 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Łabuńska Iżewska - awatar

Anna Łabuńska Iżewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 776

Dominika Witkowska - komplet kubków Butterfly - awatar
Dominika Witkowska - komplet kubków Butterfly
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sto lat! - awatar
Sto lat!
10
STO LAT - awatar
STO LAT
20
Agaa - awatar
Agaa
20
Sto lat! - awatar
Sto lat!
10
Anna - awatar
Anna
20
Sto lat! - awatar
Sto lat!
10
Sprzedaż ciast w SP1 - awatar
Sprzedaż ciast w SP1
218
Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 - awatar
Jarmark Bożonarodzeniowy 2022
800

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij