Zbiórka Pomóżcie mi słyszeć i mówić . - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie mi słyszeć i mówić . Jak założyć taką zbiórkę?

Pomóżcie mi słyszeć i mówić .

25 707 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 749 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Łabuńska Iżewska - awatar

Anna Łabuńska Iżewska

Organizator zbiórki

Lenka urodziła się 3 Stycznia 2015 roku, prawie trzy miesiące za wcześnie, w 28 tygodniu ciąży. Ważyła nieco ponad kilogram, była wielkości dłoni. Na skutek przedwczesnego porodu przeszła wylewy III i IV stopnia z leukomolacją okołokomorową ,intelekt Leny w chwili obecnej zatrzymał się na etapie dziecka 9-12 miesięcznego co utrudnia nam sposób komunikacji z Leną . Wada serca(ubytek między przedsiąkowokomorowy w części IVS 7 i pół mm ubytku z tętniakiem , wadą wzroku, niską masą ciała, wadą słuchu  i opóźnionym rozwojem psycho-ruchowym, a także opóźnionym rozwojem mowy który wynika z wady słuchu. Po czasie wykonano też u Leny badania genetyczne, które potwierdziły Zespół Downa. Po trzech miesiącach pobytu w szpitalu Lenka przyszła do domu i zaczęliśmy od lekarzy specjalistów a następnie rehabilitacji. Mała wymaga kompleksowej, codziennej rehabilitacji w dziedzinie fiznoterapii, logopedii, neurologopedii, terapia ręki, integracji sensorycznej, logorytmiki, hipoterapii.Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na turnusy  rehabilitacyjne jak i lekarzy specjalistów .


Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę zebrane pieniążki przeznaczamy na turnusy rehabilitacyjne , lekarzy specjalistów oraz prywatne zajęcia usprawniające moją mowę i rozwój .

Kochani Zaczynamy wprowadzać coraz więcej turnusów rehabilitacyjnych logopedycznych które pomogą Lenie usprawnić mowę , bo mając 5 lat nadal występuje brak mowy u Leny.

Obecnie jesteśmy na etapie przygotowań do zakupu nowych aparatów słuchowych,koszty zakupu są niesamowicie wysoki które przerastają nasze oczekiwania.

Kwotę zbiórki którą mamy ustawioną jako cel przeznaczmy na rehabilitacje , turnusy oraz konsultacje wszystkich specjalistów.

Pragniemy aby Lena była zabezpieczona , abyśmy nie musieli się martwić na wszystkie nasze oczekiwania.


Mam nadzieję że wspólnymi siłami z ludźmi o wielkich sercach uda nam się osiągnąć cel.


Dziękujemy za okazałą pomoc. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Bernarda - awatar

  Bernarda

  14.03.2022
  14.03.2022

  Doniczka na sznurku

 • Magda G. - awatar

  Magda G.

  21.11.2021
  21.11.2021

  Kubek

 • Magda G. - awatar

  Magda G.

  06.08.2021
  06.08.2021

  Ksiązeczka, gra Kraina Lodu i gra Myszka Miki 🙂

 • Magda G. - awatar

  Magda G.

  05.07.2021
  05.07.2021

  Łamigłówki i króliczki

 • Anna Miśko - awatar

  Anna Miśko

  30.03.2021
  30.03.2021

  Aukcje: Szare trampki 39 oraz kubek szklany, słoik z rurką

25 707 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 749 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Łabuńska Iżewska - awatar

Anna Łabuńska Iżewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 749

Łukasz Ostróżka - awatar
Łukasz Ostróżka
100
Grzegorek Justyna - awatar
Grzegorek Justyna
35
Piotr. T. - awatar
Piotr. T.
21
Maria Białkowska - awatar
Maria Białkowska
35
Agnieszka Pakuła - awatar
Agnieszka Pakuła
40
Agnieszka Pakuła - awatar
Agnieszka Pakuła
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Wojtoń- BJ1899 - awatar
Katarzyna Wojtoń- BJ1899
55
Magda G. - awatar
Magda G.
65
Agnieszka Pakuła - awatar
Agnieszka Pakuła
85

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij