Zbiórka Walczymy o zdrowie Lenki - zdjęcie główne

Walczymy o zdrowie Lenki

0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Ta zbiórka jest wyjątkowa dlatego że na co dzień zajmujemy się wspieraniem Artystów,

ale historia małej Lenki nas urzekła ,dlatego chcemy z Państwa pomocą walczyć o zdrowie  naszej małej przyjaciółki

To według lekarzy  DZIECKO BEZ SZANS ..a to nie prawda !!!!!

Lenka urodziła się w 6 miesiąc u ciąży bliźniaczej z wagą 540 g.

 Tylko ona wygrała walkę o życie .W szpitalach na OIOM  była 9 miesięcy -miała ciężką zamartwicę urodzeniową ,5 seps ,cytomegalię,wylewy II i III stopnia, ciężką cholestazę wątrobową ,operację oczu -retinopatia III stopnia,operację przewodu Botalla (okolice serca),karmiona dożylnie i dożołądkowo przez 14 miesięcy,pod respiratorem ponad 6 miesięcy pod  tlenem 24 h/dobę przez 27 miesięcy ,ma rurkę  tracheotomijną od 7 miesiąca życia podgłośniowe  zwężenie krtani,dysplazję oskrzelowo-płucną , zmniejszone napięcie mięśniowe  niedosłuch i słaby wzrok- przeżyła to wszystko a ma zaledwie 3 latka-jest bardzo silna i nadal walczy o swoje zdrowie i życie.Wymaga całodobowego monitorowanego nadzoru ,rezerwy tlenu odsysania wydzielin oskrzeli ,specjalnego żywienia ,intensywnej rehabilitacji ruchowej neurologopedycznej ,wzroku i słuchu.


Nasze motto:

Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr,które posiada ,ale jego czynów .

Nie jest ważne to co się ma się ale czym się dzieli  z innymi. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij