Zbiórka Walczymy o zdrowie Lenki - miniaturka zdjęcia

Walczymy o zdrowie Lenki

Zbiórka Walczymy o zdrowie Lenki - zdjęcie główne

Walczymy o zdrowie Lenki

0 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Ta zbiórka jest wyjątkowa dlatego że na co dzień zajmujemy się wspieraniem Artystów,

ale historia małej Lenki nas urzekła ,dlatego chcemy z Państwa pomocą walczyć o zdrowie  naszej małej przyjaciółki

To według lekarzy  DZIECKO BEZ SZANS ..a to nie prawda !!!!!

Lenka urodziła się w 6 miesiąc u ciąży bliźniaczej z wagą 540 g.

 Tylko ona wygrała walkę o życie .W szpitalach na OIOM  była 9 miesięcy -miała ciężką zamartwicę urodzeniową ,5 seps ,cytomegalię,wylewy II i III stopnia, ciężką cholestazę wątrobową ,operację oczu -retinopatia III stopnia,operację przewodu Botalla (okolice serca),karmiona dożylnie i dożołądkowo przez 14 miesięcy,pod respiratorem ponad 6 miesięcy pod  tlenem 24 h/dobę przez 27 miesięcy ,ma rurkę  tracheotomijną od 7 miesiąca życia podgłośniowe  zwężenie krtani,dysplazję oskrzelowo-płucną , zmniejszone napięcie mięśniowe  niedosłuch i słaby wzrok- przeżyła to wszystko a ma zaledwie 3 latka-jest bardzo silna i nadal walczy o swoje zdrowie i życie.Wymaga całodobowego monitorowanego nadzoru ,rezerwy tlenu odsysania wydzielin oskrzeli ,specjalnego żywienia ,intensywnej rehabilitacji ruchowej neurologopedycznej ,wzroku i słuchu.


Nasze motto:

Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr,które posiada ,ale jego czynów .

Nie jest ważne to co się ma się ale czym się dzieli  z innymi. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij