Zbiórka Niewidoma Lenka prosi o grosik - miniaturka zdjęcia

Niewidoma Lenka prosi o grosik

Zbiórka Niewidoma Lenka prosi o grosik - zdjęcie główne

Niewidoma Lenka prosi o grosik

523 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 

Niewidoma Lena prosi o smakołyki dla siebie i innych psiaków z Przystani Ocalenie.

Lenka otaczającą rzeczywistość poznaje sercem. Świetnie odczytuje emocje i intencje ludzi i innych stworzeń. Jest ciekawa świata i dość towarzyska. Jednak starannie wybiera sobie tych, którym ufa. Kiedy zaufa, obdarza człowieka najpiękniejszym psim uśmiechem i merdaniem ogonka. Jest piękną, mądrą i całkowicie niewidomą sunią. Czasem jeszcze jej się zdarzy na coś wpaść, kogoś potrącić. Jeszcze nie zna swojego domu, na tyle, żeby poruszać się po nim swobodnie. Wiemy, że to kwestia czasu, bo już po kilku dniach, wie gdzie stoi jej miseczka i gdzie może się położyć. Lena to młodziutki piesek o nieznanej przeszłości. Najprawdopodobniej urodziła się niewidoma. Trafiła do schroniska, w którym było około 600 psów. Ze względu na swoją niepełnosprawność, dla własnego bezpieczeństwa musiała tam być przypinana. Wpadała na inne psy, które reagowały agresywnie. Cudowne dziewczyny, które tam pracują, wiedziały, że to nie jest dobre miejsce dla niej. Jednak nie miały możliwości stworzenia jej odpowiednich warunków. Szukały Lenie domu, ale jej niepełnosprawność dyskwalifikowała ją w oczach kolejnych osób. Zostaliśmy poproszeni o zabranie Lenki do nas. Jak odmówić w takiej sytuacji?
W Przystani Ocalenie jest kilka niewidomych zwierząt. Wiedzieliśmy, że będziemy potrafili zaopiekować się Leną i stworzyć odpowiednie środowisko dla niej. Nie potrafiliśmy odmówić schronienia tej cudnej psinie. Mimo trudnej sytuacji materialnej, Lena zamieszkała u nas.


Jest szczęśliwa. Pokochała nas, a my ją. Uwielbia chrupać. Sprawia jej to ogromną przyjemność. Przeżuwanie, skubanie i ssanie różnych pychotek. Kiedy coś dostaje, cieszy się całą sobą. Skończyły się nasze zapasy smakołyków. Ona zawsze pięknie o coś prosi, sprawdza nasze kieszenie, czy nic nie mamy. Kiedy ze smutkiem, mówimy, że nie ma dziś nic do gryzienia, macha ogonem, jakby nas pocieszała, nie martw się, może jutro będziesz coś dla mnie mieć. Pomożecie?
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
523 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Elena Mikhalska - awatar
Elena Mikhalska
15
Magda - awatar
Magda
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij