Zbiórka 1,5 roku życia w koszmarze - zdjęcie główne

1,5 roku życia w koszmarze

851 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Leo młody pies który przeszedł przez piekło samotności. Poznał doskonale co to głód i niesamowita tęsknota wytyczona kilkoma metrami rudery, w której był zamykany przez 1,5 roku swojego życia. Jego "pan" odebrał mu godność, radość życia, możliwość poznawania świata i wolność. Leo wychodził na podwórko raz na kilka dni. Były to krótkie chwile podczas których mógł załatwić swoje potrzeby fizjologiczne, chwile w których mógł poczuć ten świat który na co dzień oglądał zza malutkiego, brudnego okna...Po kilku minutach wolności znów wracał do swojego więzienia i czekał... czekał na powrót "pana" który przychodził raz na kilka dni, czekał na wolność... na cud...

Leo został odebrany interwencyjnie w asyście policji, straży miejskiej i przedstawicieli fundacji. Otaczający go świat przytłoczył go ilością bodźców, miejsc, zapachów. Leo został umieszczony w hoteliku, w którym uczy się poprawnych relacji, wyciszania i zasad według których będzie musiał funkcjonować. Leo okazał się być wspaniałym, bardzo szybko uczącym się psem. Jest w nim ogromna ciekawość świata i ludzi. Pragnie bliskości człowieka pomimo tego, ze to właśnie człowiek zgotował mu piekło. Jest ufny, przyjacielski i powoli oswaja się z otaczającym go światem. Obecnie Leo przebywa w hoteliku pod Warszawą, to jego bezpieczny azyl. Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w uzbieraniu środków na hotelowanie Leo. Każdy grosz który mu podarujecie, pozwoli psu rozpocząć nowe, lepsze życie. Już nigdy nie będzie więźniem, już nigdy nie spotka go ze strony człowieka żadna krzywda

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.11.2016
  04.11.2016

  Bądź szczęśliwy!!!

  • Rasowy Kundel - awatar

   Rasowy Kundel - Organizator zbiórki

   07.11.2016
   07.11.2016

   dziękujemy za pomoc! <3 Zapraszamy na wydarzenie Leo: https://www.facebook.com/events/967974426646334/

851 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Violetta - awatar
Violetta
20
Alicja - awatar
Alicja
20
Olcia - awatar
Olcia
15
Barbara - awatar
Barbara
30
Justyna - awatar
Justyna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Karolina - awatar
Karolina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij