Zbiórka 1,5 roku życia w koszmarze - zdjęcie główne

1,5 roku życia w koszmarze

851 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Leo młody pies który przeszedł przez piekło samotności. Poznał doskonale co to głód i niesamowita tęsknota wytyczona kilkoma metrami rudery, w której był zamykany przez 1,5 roku swojego życia. Jego "pan" odebrał mu godność, radość życia, możliwość poznawania świata i wolność. Leo wychodził na podwórko raz na kilka dni. Były to krótkie chwile podczas których mógł załatwić swoje potrzeby fizjologiczne, chwile w których mógł poczuć ten świat który na co dzień oglądał zza malutkiego, brudnego okna...Po kilku minutach wolności znów wracał do swojego więzienia i czekał... czekał na powrót "pana" który przychodził raz na kilka dni, czekał na wolność... na cud...

Leo został odebrany interwencyjnie w asyście policji, straży miejskiej i przedstawicieli fundacji. Otaczający go świat przytłoczył go ilością bodźców, miejsc, zapachów. Leo został umieszczony w hoteliku, w którym uczy się poprawnych relacji, wyciszania i zasad według których będzie musiał funkcjonować. Leo okazał się być wspaniałym, bardzo szybko uczącym się psem. Jest w nim ogromna ciekawość świata i ludzi. Pragnie bliskości człowieka pomimo tego, ze to właśnie człowiek zgotował mu piekło. Jest ufny, przyjacielski i powoli oswaja się z otaczającym go światem. Obecnie Leo przebywa w hoteliku pod Warszawą, to jego bezpieczny azyl. Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w uzbieraniu środków na hotelowanie Leo. Każdy grosz który mu podarujecie, pozwoli psu rozpocząć nowe, lepsze życie. Już nigdy nie będzie więźniem, już nigdy nie spotka go ze strony człowieka żadna krzywda

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.11.2016
  04.11.2016

  Bądź szczęśliwy!!!

  • Rasowy Kundel - awatar

   Rasowy Kundel - Organizator zbiórki

   07.11.2016
   07.11.2016

   dziękujemy za pomoc! <3 Zapraszamy na wydarzenie Leo: https://www.facebook.com/events/967974426646334/

851 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Violetta - awatar
Violetta
20
Alicja - awatar
Alicja
20
Olcia - awatar
Olcia
15
Barbara - awatar
Barbara
30
Justyna - awatar
Justyna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Karolina - awatar
Karolina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij