Zbiórka Walka o Samodzielność Emilki - miniaturka zdjęcia

Walka o Samodzielność Emilki

Zbiórka Walka o Samodzielność Emilki - zdjęcie główne

Walka o Samodzielność Emilki

1 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Sonia Krowiak - awatar

Sonia Krowiak

Organizator zbiórki

Dzień dobry moja córcia ma na imię Emilka i ma 8lat.

Emilka mówi swoim językiem niezrozumiałym dla innych (podstawowe słowa potrafi powiedzieć), ma głęboki niedosluch na jedno uszko wogóle nie słyszy a na drugie jest reakcja dopiero przy 80decybelach, jest niepełnosprawna intelektualnie, ma obniżone napięcie mięśniowe zaburzonh błędnik, że wzrokiem też nie wesoło bo okularki +6,5. Pomimo swojej niepełnosprawności Emilka jest bardzo energiczną dziewczynką, wiecznie uśmiechniętą i chętna do poznawania świata, wszystko ją ciekawi i ma bzika na punkcie koników i jednorożców. W styczniu 2020 roku czeka Emilke operacja perforacji uszka bo okazało się, że przez drenaż jest perforacja, w lutym 2020 roku Emilke czeka kolejny pobyt w szpitalu w celu dalszej diagnostyki w Katowicach a w Grudniu 2020 roku będzie miała operacje wszczepienia implantu ślimakowego w Kajetanach. Aby Emilka mogła zacząć w przyszłości w miarę być samodzielna, potrzebuje rehabilitacji, wizyt u specjalistów, dalsze wprowadzanie i uczenie języka Makatona, oraz migowego a jak wiadomo to są kosztowne wizyty jak i wyjazdy/dojazdy do specjalistów,  szpitali. Bardzo proszę o jakiekolwiek wpłaty i udostępnienia i dziękuje z całego serduszka w imieniu swoim i Emilki, pamiętajmy dobro zawsze powraca ❤️


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Sonia Krowiak - awatar

  Sonia Krowiak

  12.02.19
  12.02.19

  Dzięki wam, ludziom o dobrych serduszkach odebraliśmy dzisiaj z Emilką nowe okularki. Jej uśmiech mówi sam za siebie. Dziękujemy 😍

  Zdjęcie aktualności 26 095

1 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Sonia Krowiak - awatar

Sonia Krowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij