Zbiórka Walka o lepsze życie Emilki - miniaturka zdjęcia

Walka o lepsze życie Emilki

Zbiórka Walka o lepsze życie Emilki - zdjęcie główne

Walka o lepsze życie Emilki

1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba przez 0 dni.
Wpłać teraz
 
Sonia Krowiak - awatar

Sonia Krowiak

Organizator zbiórki

Dzień dobry mam na imię Emilka teraz w marcu bede miała 8 lat, gdy byłam u mamy w brzuszku wszystko było niby dobrze. Urodziłam się i dostałam 8 pkt na 10.

Na początku niby wszystko bylo ok, ale gdy miałam 3miesiące mama zauważyła, że coś jest nie tak. Inne dzieci w tym wieku już główkę trzymają sztywno, gaworza a ja cała wyginalam się do tyłu, byłam wiotka i nawet główki nie umiałam trzymać. I zaczęła się walka o moje zdrowie. Mama jeździła ze mną od lekarza do lekarza, specjaliści gdzie tylko się dało. Lekarze nie dawali szans na normalny rozwój, pewnego dnia moja mama usłyszała : Niech sie pani przygotuje bo pani córka będzie roslinką do końca życia, to był okropny cios... Ale moja mama się nie poddała;, rehabilitację, specjaliści, szpitale, turnusy na oddziale rehabilitacyjnym . I po malutku mój stan sie poprawiał: zaczęłam główkę trzymać jak miałam półtorej roku, siadać jak miałam 2 latka i trzy miesiące, a stawiać pierwsze kroczki jak miałam 3 latka . Jestem dziewczynką która na jedno uszko nie słyszy wogole, na drugie tylko 30% mam aparat sluchowy i bcrosa w drugim uszku i słuch się pogarsza. Termin operacji wszczepienia implantu slimakowego w Kajetanach grudzień 2020rok,  mówię w swoim jezyku niezrozumiałym dla otoczenia, powtarzam pojedyńcze słowa tylko wzrok czyli okulary szkła +6, napięcie mięśniowe,  upośledzenie i opóźnienie w rozwoju psycho ruchowym. I konkretnej diagnozy nie ma do teraz postawionej. Okazało się jak miałam 3latka,że prawdopoobnie byl wylew krwi do komory w główce. Abym mogla zacząć w przyszłości w miarę być samodzielna, potrzebuje rehabilitacji, wizyt u specjalistów, dalsze wprowadzanie i uczenie języka Makatona a jak wiadomo to są kosztowne wizyty jak i wyjazdy/dojazdy do specjalistów,  szpitali. Moja mama zawsze dawała rade i nigdy nie prosiła nikogo o pomoc, ale są takie sytuacje że  czasem nie ma wyjścia. Bardzo proszę o jakiekolwiek wpłaty i dziękuje z całego serduszka.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Sonia Krowiak - awatar

  Sonia Krowiak

  12.02.19
  12.02.19

  Dzięki wam, ludziom o dobrych serduszkach odebraliśmy dzisiaj z Emilką nowe okularki. Jej uśmiech mówi sam za siebie. Dziękujemy 😍

  Zdjęcie aktualności 26 095

1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba przez 0 dni.
Wpłać teraz
 
Sonia Krowiak - awatar

Sonia Krowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij