Zbiórka Walka o Samodzielność Emilki - miniaturka zdjęcia

Walka o Samodzielność Emilki

Zbiórka Walka o Samodzielność Emilki - zdjęcie główne

Walka o Samodzielność Emilki

1 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Sonia Krowiak - awatar

Sonia Krowiak

Organizator zbiórki

Dzień dobry moja córcia ma na imię Emilka i ma 8lat.

Emilka mówi swoim językiem niezrozumiałym dla innych (podstawowe słowa potrafi powiedzieć), ma głęboki niedosluch na jedno uszko wogóle nie słyszy a na drugie jest reakcja dopiero przy 80decybelach, jest niepełnosprawna intelektualnie, ma obniżone napięcie mięśniowe zaburzonh błędnik, że wzrokiem też nie wesoło bo okularki +6,5. Pomimo swojej niepełnosprawności Emilka jest bardzo energiczną dziewczynką, wiecznie uśmiechniętą i chętna do poznawania świata, wszystko ją ciekawi i ma bzika na punkcie koników i jednorożców. W styczniu 2020 roku czeka Emilke operacja perforacji uszka bo okazało się, że przez drenaż jest perforacja, w lutym 2020 roku Emilke czeka kolejny pobyt w szpitalu w celu dalszej diagnostyki w Katowicach a w Grudniu 2020 roku będzie miała operacje wszczepienia implantu ślimakowego w Kajetanach. Aby Emilka mogła zacząć w przyszłości w miarę być samodzielna, potrzebuje rehabilitacji, wizyt u specjalistów, dalsze wprowadzanie i uczenie języka Makatona, oraz migowego a jak wiadomo to są kosztowne wizyty jak i wyjazdy/dojazdy do specjalistów,  szpitali. Bardzo proszę o jakiekolwiek wpłaty i udostępnienia i dziękuje z całego serduszka w imieniu swoim i Emilki, pamiętajmy dobro zawsze powraca ❤️


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sonia Krowiak - awatar

  Sonia Krowiak

  12.02.19
  12.02.19

  Dzięki wam, ludziom o dobrych serduszkach odebraliśmy dzisiaj z Emilką nowe okularki. Jej uśmiech mówi sam za siebie. Dziękujemy 😍

  Zdjęcie aktualizacji 26 095

1 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Sonia Krowiak - awatar

Sonia Krowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij