Zbiórka Piłkarska pasja Pań. Lew Lębork - miniaturka zdjęcia

Piłkarska pasja Pań. Lew Lębork Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Piłkarska pasja Pań. Lew Lębork - zdjęcie główne

Piłkarska pasja Pań. Lew Lębork

1 850 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Grudzień - awatar

Piotr Grudzień

Organizator zbiórki

Kobiecy Zespół MKS Lew Lębork kieruje do Państwa swoją skromną prośbę o wsparcie finansowe.

Jesteśmy jedynym zespołem kobiecym w naszym regionie – powiecie, który w sezonie 2020/2021 będzie rywalizował z 11 innymi zespołami kobiecymi w nowo powstałej Makroregionalnej III Lidze Kobiet – jednak, aby stało się to możliwe potrzebujemy Państwa pomocy i wsparcia.  Wielokrotnie sami bezinteresownie angażowaliśmy się w akcje wspierania innych: Przybij Piatkę dla powstającego Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego, zbiórki dla Pracusia kontra Białaczka, czy ostatnio #GASZYNCHALLENGE,  a teraz to My zwracamy się w potrzebie o Wasze wsparcie. 

Poszukujemy usilnie darczyńców, ludzi dobrej woli oraz sponsorów, którzy chcieliby zaangażować się w działalność naszego zespołu i dołożyć swoją cegiełkę do jego rozwoju i rozwijania naszej piłkarskiej pasji. Każde otrzymane wsparcie będzie mile widziane, a otrzymana kwota zostanie przeznaczonana opłacenie kosztownych dojazdów na mecze ligowe (gdzie najdalszy nasz wyjazd to ponad 450 km, inne również wahają się między 200-350 km) oraz na zakup niezbędnego sprzętu sportowego.

Mamy ambitny zespół który ma swoje cele, chce się rozwijać, a na rozwój najlepiej wpływa rywalizacja i mierzenie się z najlepszymi. 

ZAPRASZAMY WAS DO PRZEKAZANIA JAKIEJKOLWIEK WPŁATY I WSPARCIA NASZEJ KOBIECEJ DRUŻYNY - DLA NAS LICZY SIĘ KAŻDY GROSZ - DZIEKUJEMY !!! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 850 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Grudzień - awatar

Piotr Grudzień

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

piotr klecha - awatar
piotr klecha
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonim - awatar
Anonim
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Mazur - awatar
Monika Mazur
100
Magdalena Ponarad - awatar
Magdalena Ponarad
50
Joanna Czechowicz - awatar
Joanna Czechowicz
100
Aleksandra Kajzer - awatar
Aleksandra Kajzer
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila Bianga - awatar
Kamila Bianga
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij