Zbiórka Piłkarska pasja Pań. Lew Lębork - miniaturka zdjęcia

Piłkarska pasja Pań. Lew Lębork Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Piłkarska pasja Pań. Lew Lębork - zdjęcie główne

Piłkarska pasja Pań. Lew Lębork

1 850 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Grudzień - awatar

Piotr Grudzień

Organizator zbiórki

Kobiecy Zespół MKS Lew Lębork kieruje do Państwa swoją skromną prośbę o wsparcie finansowe.

Jesteśmy jedynym zespołem kobiecym w naszym regionie – powiecie, który w sezonie 2020/2021 będzie rywalizował z 11 innymi zespołami kobiecymi w nowo powstałej Makroregionalnej III Lidze Kobiet – jednak, aby stało się to możliwe potrzebujemy Państwa pomocy i wsparcia.  Wielokrotnie sami bezinteresownie angażowaliśmy się w akcje wspierania innych: Przybij Piatkę dla powstającego Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego, zbiórki dla Pracusia kontra Białaczka, czy ostatnio #GASZYNCHALLENGE,  a teraz to My zwracamy się w potrzebie o Wasze wsparcie. 

Poszukujemy usilnie darczyńców, ludzi dobrej woli oraz sponsorów, którzy chcieliby zaangażować się w działalność naszego zespołu i dołożyć swoją cegiełkę do jego rozwoju i rozwijania naszej piłkarskiej pasji. Każde otrzymane wsparcie będzie mile widziane, a otrzymana kwota zostanie przeznaczonana opłacenie kosztownych dojazdów na mecze ligowe (gdzie najdalszy nasz wyjazd to ponad 450 km, inne również wahają się między 200-350 km) oraz na zakup niezbędnego sprzętu sportowego.

Mamy ambitny zespół który ma swoje cele, chce się rozwijać, a na rozwój najlepiej wpływa rywalizacja i mierzenie się z najlepszymi. 

ZAPRASZAMY WAS DO PRZEKAZANIA JAKIEJKOLWIEK WPŁATY I WSPARCIA NASZEJ KOBIECEJ DRUŻYNY - DLA NAS LICZY SIĘ KAŻDY GROSZ - DZIEKUJEMY !!! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 850 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Grudzień - awatar

Piotr Grudzień

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

piotr klecha - awatar
piotr klecha
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonim - awatar
Anonim
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Mazur - awatar
Monika Mazur
100
Magdalena Ponarad - awatar
Magdalena Ponarad
50
Joanna Czechowicz - awatar
Joanna Czechowicz
100
Aleksandra Kajzer - awatar
Aleksandra Kajzer
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila Bianga - awatar
Kamila Bianga
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij