Zbiórka Proszę o pomoc dla mojej rodziny - miniaturka zdjęcia

Proszę o pomoc dla mojej rodziny Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Proszę o pomoc dla mojej rodziny - zdjęcie główne

Proszę o pomoc dla mojej rodziny

22 693 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 238 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Emilia Migas - awatar

Emilia Migas

Organizator zbiórki

Pożar to wielka tragedia i może dotknąć każdego z nas. Tym razem padło na moją rodzinę: mamę i sześcioro rodzeństwa. Pożar wywołała pralka, która się zapaliła, w krótkim czasie zajęły się wszystkie rzeczy znajdujące się w przedpokoju: kurtki, buty, drzwi wejściowe. Moja rodzina uciekała z tego pożaru przez balkon, gdyż jedyna droga ucieczki została odcięta przez płomienie. 

W wyniku pożaru spłonął cały przedpokój, kuchnia jest całkowicie do remontu, woda zalała świeżo położone panele. Sadza jest dosłownie w całym mieszkaniu, a usunięcie jej z samych ścian kosztować będzie ok. 11 tys. zł, nie wspominając o innych sprzętach i remoncie.

Moja mama remontowała to mieszkanie własnymi rękami od trzech lat, wkładając w to całe serce, marząc, by moje rodzeństwo mogło mieszkać w ślicznym i przytulnym mieszkanku. Wielki wkład w remont miało też moje rodzeństwo. Wszyscy ciężko pracowali, a ogień zniszczył im to w kilka minut. 

Ja niestety nie mogę pomóc mojej rodzinie tak bardzo, jak bym chciała. Mieszkam kilkaset kilometrów od nich, w innym mieście, gdzie studiuję i pracuję, by móc się utrzymać. Dlatego postanowiłam zwrócić się o pomoc do Was – ludzi, którzy już niejeden raz pomogli spełnić marzenia lub dać nadzieję ciężko chorym osobom. Proszę, pomóżcie mojej rodzinie naprawić szkody wyrządzone przez pożar! Będę ogromnie wdzięczna za każdą wpłaconą złotówkę!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Zbiórka Przyjaciół_2019.10.02 - awatar

  Zbiórka Przyjaciół_2019.10.02

  02.10.2019
  02.10.2019

  Trzymamy kciuki za Was!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.08.2019
  21.08.2019

  Trzymam kciuki za powrót do normalności dla Was. Pozdrawiam

 • Małgorzata BARANIECKA-WITEK - awatar

  Małgorzata BARANIECKA-WITEK

  21.08.2019
  21.08.2019

  Trzymamy kciuki za powodzenie w tej akcji. Szkoła za chwilę się rozpoczyna, więc szybka pomoc jest niezbędna.

 • Adrian - awatar

  Adrian

  20.08.2019
  20.08.2019

  Trzymam kciuki aby udalo sie zabrać cala sume!

22 693 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 238 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Emilia Migas - awatar

Emilia Migas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 238

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Raczek - awatar
Raczek
100
Robert - awatar
Robert
100
Tomek - awatar
Tomek
100
Cezary Witkowski 1/2 - awatar
Cezary Witkowski 1/2
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciek Mazur - awatar
Maciek Mazur
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij