Zbiórka Uratowany przed pewną śmiercią - miniaturka zdjęcia

Uratowany przed pewną śmiercią Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Uratowany przed pewną śmiercią - zdjęcie główne

Uratowany przed pewną śmiercią

445 zł  z 6 250 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Liczi - pies, który został uratowany z chińskiej ulicy... 

"Udało się! Przyleci!" - to były jedne z najpiękniejszych słów, jakie mogliśmy wtedy usłyszeć. Jedna z aktywistek działających w Chinach uratowała przed śmiercią dżentelmena widocznego na zdjęciach i zwróciła się o pomoc do warszawskiego inspektoratu OTOZ Animals. Bez najmniejszego wahania zgodziliśmy się pomóc. 

O Liczim wiedzieliśmy tylko tyle, że jego dotychczasowe życie było istnym piekłem. Właściciel znęcał się nad nim przez blisko pięć lat. Nawet trudno było nam sobie wyobrazić, przez co mógł przechodzić. Cierpiał w milczeniu, niechciany i przekazywany z rąk do rąk. Z czasem Liczi stał się bardzo wycofany i nieufny. Zaczął się bronić przed swoim oprawcą, pokazując zęby. Został uznany więc za agresywnego i wsadzony na rok do klatki kennelowej! Permanentny lęk bardzo zmienił jego nastawienie do ludzi. Bał się dotyku i na najmniejszy ruch człowieka reagował paniką. Kilkukrotnie chciano go uśpić... 


Na szczęście Liczi trafił na dobrego człowieka, który zrobił wszystko, aby wyciągnąć go z tego piekła, choć niełatwo było sprowadzić go do Polski. Przebywa on obecnie z naszym zaprzyjaźnionym hoteliku CaniSchool, gdzie jest pod stałą opieką behawiorystyczną. Jak przyznaje jego opiekunka, dawno nie widziała tak wystraszonego psa. Jego ciało i wzrok mówiły - dajcie mi spokój, nic nie chcę. Innymi słowy - popadł w bardzo głęboką psią depresję. Praca z Liczim potrwa przynajmniej kilka miesięcy. Na szczęście powoli widać pierwsze efekty.

Obecnie warszawski inspektorat OTOZ Animals szykuje się na przyjęcie kolejnych psów z Chin - Jiajia w typie malamuta oraz Vito - mixa. Niestety już na tą chwilę wiemy, że przynajmniej jeden będzie wymagać kompleksowej opieki weterynaryjnej oraz behawiorystycznej. 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc finansową. Koszty opieki weterynaryjnej, behawiorystycznej, transportów, karmy oraz hotelowania są bardzo wysokie. Pomóżmy Licziemu odzyskać wiarę w człowieka! Za każdą przelaną złotówkę serdecznie dziękujemy!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    21.09.2018
    21.09.2018

    Grosik. Na lepsze życie piesełku :)

445 zł  z 6 250 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Hania - awatar
Hania
20
Hania - awatar
Hania
30
Hania - awatar
Hania
20
Hania - awatar
Hania
20
Hania - awatar
Hania
10
Hania - awatar
Hania
20
Hania - awatar
Hania
20
Hania - awatar
Hania
20
Hania - awatar
Hania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij