Zbiórka Dla Ani na wózek inwalidzki elek - miniaturka zdjęcia

Dla Ani na wózek inwalidzki elek Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla Ani na wózek inwalidzki elek - zdjęcie główne

Dla Ani na wózek inwalidzki elek

0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Lidia Stachowiak - awatar

Lidia Stachowiak

Organizator zbiórki

Witam kochani. Pomóżcie Ani nazbierać na specjalistyczny, elektryczny wózek inwalidzki. 

Ania chora jest na nieuleczalną chorobę stwardnienie rozsiane. Ta młoda i ambitna dziewczyna nie może samodzielnie się poruszać, więc taki wózek jest nie zbędny.

Jeszcze raz proszę pomóżcie jej, wpłacajcie choć drobne datki, udostępniajcie posty.

Pamiętajcie, dobro powraca. Pozdrawiam Was. Lidia Stachowiak

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Lidia Stachowiak - awatar

  Lidia Stachowiak

  30.07.2019
  30.07.2019

  Kochani. Pomóżcie zebrać 15.000zł dla chorej Ani n nieuleczalną chorobę stwardnienie rozsiane. Pieniądze te potrzebne są na w specjalny,
  elektryczny wózek inwalidzki. Ania nie może samodzielnie się poruszać,
  wózek ten jest jej nie zbędny, aby mogła egzystować. Proszę
  Was jeszcze raz pomóżcie. Dobro powraca.

0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Lidia Stachowiak - awatar

Lidia Stachowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij