Jestem biednym lisek kappa no nie mam na dysk i chce miec na dysk proste proste jak mam wbic topke na serwerach bp jak nie mam hajsu :C daj no grosza proszęęęęę
0 zł
z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.