Zbiórka Podaruj 1zł by wnet zyskać 100zł - miniaturka zdjęcia

Podaruj 1zł by wnet zyskać 100zł Jak założyć taką zbiórkę?

Podaruj 1zł by wnet zyskać 100zł

1 zł  z 56 210 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Liana - awatar

Piotr Liana

Organizator zbiórki

Wstęp


Witaj, nazywam się Liana Piotr i zajmuję się kreowaniem lepszej rzeczywistości w połączeniu z najnowszymi technologiami. Moim celem jest podniesienie standardów życia i sprawienie by już nikt na tym Świecie nigdy nie głodował czy też umierał z głodu.  Swoją osobą daję cel innym, by nie marnowali swojego cennego czasu życia na nudzenie się i połączyli to co kochają z pożytecznymi wartościami naszpikowanymi szczęściem.


O co chodzi z tytułem zbiórki

"Podaruj złotówkę by wnet zyskać stówkę" odnosi się do zamierzonego celu gry, tzn. że każdy z Państwa będzie miał szansę na zdobycie dzięki zaistniałej aplikacji fortuny prawdziwych pieniędzy. Aby to jednak nastąpiło, aktualnie uczyniona jest zbiórka, by powołać ową grę do życia.


Opis projektu


Gra interaktywna jaką chcę urzeczywistnić jest podobna w kilku szczegółach do znanej na całym Świecie gry Pokemon Go, tylko tam ludzie zbierają nic nie warte punkty, a w moim przypadku będą to faktyczne pieniądze, zniżki i bonusy dla najszybszych, którzy jako pierwsi zjawią się ze swoim smartfonem w docelowym miejscu ustawionym na interaktywnej mapie.


Pobierając aplikację na swojego smartfona, rejestrujesz się w systemie gry, a następnie uruchamiasz jedną z trzech dostępnych map interaktywnych i udajesz się pieszo w Świecie realnym miejsce oznaczone ikoną niespodzianki. Jako, że niespodzianki są dostępne w czasie rzeczywistym dla każdego, to ich ikonki wyświetlają się każdemu z użytkowników, a celem każdego z nich oprócz wybrania najlepiej jak najbliższej swoim oczekiwaniu miejscu jest zgarnięcie owej niespodzianki szybciej niż inni. Zasada kto pierwszy ten lepszy powoduje po zgarnięciu nagrody zanik owej ikonki z interaktywnej mapy.


Trzy rodzaje map interaktywnych dla początkowych graczy


- Mapa darmowa (aktywacja 0.00/doba) na jakiej widoczne będą tylko niespodzianki do kwoty 5.00, a także wszelkie opcje bonusowe i zniżkowe.


- Mapa Mini (aktywacja 1.00/doba) na jakiej widoczne będą tylko niespodzianki do kwoty 500.00, a także wszelkie opcje bonusowe i zniżkowe.


- Mapa Premium (aktywacja 10.00/doba) na jakiej będą widoczne kwoty zarówno te od 0.00 do 500.00 oznaczone kolorem zielonym i żółtym, oraz czerwonym od 5.00 wzwyż. 


Nie zabraknie też złożonych tzw. akcji na czas - czyli w wyznaczonym czasie dotarcie z punktu A do punktu B itd.


Do każdej z rodzajów map dołączona jest gratis także opcja Bonusowa i zniżkowa opierająca się na ściąganiu do docelowego miejsca potencjalnych klientów na tzw. imprezy okolicznościowe, dyskoteki czy targi. Czym więcej osób dołączy do takich masowych imprez tym Bonusy mogą wynieść nawet jednorazowo niespodziankowo aż kilkanaście tysięcy.


Promocje i zasady obowiązujące w aplikacji


Promocje last minute to oferty pojawiające się w strefie sklepów objętych naszym patronatem w jakich to masz szansę zakupić coś o -10%, -20% do -30% taniej, jeżeli w 60 sekund  zdecydujesz się na skorzystanie z promocji.


Z wszelkich kwot uzbieranych ze sprzedaży map, z promocji partnerów biznesowych itp. na cele niespodzianek zostanie przeznaczone aż 90% środków.


Zasada kto pierwszy ten lepszy powoduje zaliczenie danego celu tzw. strzałem w cel z odległości ok. 10 metrów w ikonkę niespodzianki jaka ukarze się na owym ekranie z podłączoną kamerą.


O rozmieszczaniu niespodzianek będzie decydował komputer, a najwięcej ich będzie przydzielał w miejscach największej aktywności osób w grze.


Jeżeli posiadasz link polecający, to z każdych zebranych środków Twojego poleconego zyskiwał będziesz podczas jego wypłaty, aż 10% tego co on uzbiera. 


Rodzaje kont graczy


- Konto zwykłe upoważniające gracza do zaistnienia w grze i rywalizacji o niespodzianki, bonusy, zniżki i nagrody.


- Konto dla wyróżnionych upoważniające gracza do wyprzedzania innych o 10 sekund, gdzie znajduje się nowo powstała niespodzianka.


- Konto premium upoważniające gracza do polecania linku rekomendacyjnego innemu nowemu uczestnikowi pozyskujące 10% z ich zarobków. 

 

 


W niedalekiej przyszłości będzie można jako gracz dokupywać sobie zdolności takie jak:

- Przyciąganie do siebie punktu do jakiego chcemy dotrzeć

- Możliwość znikania wybranego punktu by był przez jakiś czas widoczny tylko dla Ciebie

- Łączenie dwojga celów w jeden

I inne magiczne opcje wkurzające przeciwnika

 

 

Nagroda za wpłatę 1.00zł do 1.90zł  -  zawsze darmowa aktualizacja oprogramowania jakie to z miesiąca na miesiąc będzie wzbogacana o nowe komponenty w tym magiczne opcje wkurzania rywala.


Nagroda za wpłatę 2.00zł do 19.00zł - otrzymujesz konto użytkownika wyróżnionego. Dodatkowo otrzymywał będziesz profity za uczestnictwo w grze, nawet gdy będziesz miał trudności ze zdobywaniem niespodzianek.  (Prezent dla pierwszych 2000 osób).


Nagroda za wpłatę 20.00zł do 50.00zł - otrzymasz konto użytkownika premium w jakim znajduje się link do polecania nowych graczy. Z każdego poleconego masz 10% profitów jakie zebrał. Ponadto losowo do kont premium będą przypisywani nowo zarejestrowani użytkownicy, którzy rejestrowali się do gry bez linku polecającego. (Prezent dla pierwszych 1000 osób).


Nagroda za wpłatę powyżej 50.00zł - zostaniesz naszym partnerem biznesowym, jakiego to produkty będziemy promować na łamach aplikacji. Opcja dla wszystkich z Twojego regionu będącego blisko Twojego biznesu. (Oferta skierowana do firm, fachowców i usługodawców)


Biorąc udział w owej zbiórce tak naprawdę pomagasz i sobie, gdyż celem owej aplikacji jest pokonanie granic stereotypowego ubóstwa i stworzenie celu w życiu tym, którzy się z dnia na dzień nudzą i marnują swoje zdrowie fizyczne.


Aplikacja ma zapewnić równy dostęp do niej zarówno bogatym jak i biednym, a fizyczny ruch graczy nie tylko ma przymusić fanów internetu do ruchu dla ich samego zdrowia, ale także do realnego myślenia jak zdobyć środki jako pierwszy, gdyż opublikowana niespodzianka jest tylko dla tego kto zjawi się jako pierwszy. Oczywiście niespodzianek będzie miliony, a co za tym idzie także poziomy trudności. 


Aplikację rozpoczynamy na początek od strefy "CAŁA POLSKA", a potem do niej ogarniemy "CAŁY ŚWIAT" by Polacy, którzy byli w niej jako pierwsi dostawali Bonusy za werbowanie do owej wspólnej zabawy "ZAGRANICZNIAKÓW".


Jeżeli chcesz być dumny, że za pośrednictwem i Ciebie realizuje się dana gra to nie czekaj i wpłać nawet "Grosika" a gwarantuję Ci iż zwróci to się nie raz właśnie Tobie z nawiązką.

Jeszcze poszukiwanie skarbów nie było tak łatwe i cenne jak obecnie, dlatego zapraszam do wsparcia tej pięknej inicjatywy jaką jest powstanie tej aplikacji.


Z poważaniem Piotr Liana

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 56 210 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Liana - awatar

Piotr Liana

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij