Zbiórka zbieram na rehabilitację Antosia - miniaturka zdjęcia

zbieram na rehabilitację Antosia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka zbieram na rehabilitację Antosia - zdjęcie główne

zbieram na rehabilitację Antosia

1 951 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Zdrowowicz - awatar

Aleksandra Zdrowowicz

Organizator zbiórki

Witam

Jestem mamą 23 miesięcznego Antosia, który urodził się z płodowym zespołem waploinowym. Stwierdzono u Niego dysmorfie i martwicze zapalenie jelit płodu i noworodka po trzech operacjach jelit, w 56 dobie życia transportowano Antka do IPCZD w Warszawie. 

Na oddziale pediatrii i żywienia rozpoznano u synka alergie na białko mleka krowiego, rozszczep podniebienia miękkiego, trigonomcephalia, klatka piersiowa szewska, wnętrostwo, zaburzenia neurorozwojowe, łojotokowe zapalenie skóry... Ze względu na zaburzenia napięcia mięśniowego rozpoczęto rehabilitację oraz zalecono kontynuację w rejonie.

Po czteromiesięcznej hospitalizacji zakwalifikowano Antka i włączono do programu domowego żywienia pozajelitowego pod opieką Poradni Żywienia przy IPCZD.

Po powrocie do domu Antoni zaczął uczęszczać do OWI w Gorzowie Wielkopolskim na zajęcia rehabilitacyjne, jednak przy tak częstych pobytach w szpitalu wiele zajęć mu przepada w skutek czego rehabilitacja jest nieefektywna. W związku z powyższym zdecydowaliśmy się na rehabilitację prywatnie dla Tego tez prosimy państwa o pomoc w z finansowaniu prywatnych zajęć. Z góry dziękujemy za każdą złotówkę. 

                                             Rodzice Antka


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksandra Zdrowowicz - awatar

  Aleksandra Zdrowowicz

  22.06.2020
  22.06.2020

  Witam.
  Dawno nas tu nie było, ale dużo się działo.
  Antoni w listopadzie skończy piąty rok swego życia.
  W ciągu czterech lat zamknęliśmy rozdział z żywieniem pozajelitowym, pozbyliśmy sie broviaka, jąderko ściągnięto do moszny, a rozszczep podniebienia zoperowano. Od ponad roku Antoś nie był hospitalizowany.

  Po zakończonej walce o prawidłowe odżywianie się Antosia stajemy przed kolejnym wyzwaniem jakim jest Autyzm, który został zdiagnozowany przez psychiatrę w czerwcu 2020 roku.
  Antka czeka teraz długotrwała terapia, na którą składają się zajęcia z wieloma terapeutami tj.
  Logopeda
  Pedagog
  Psycholog
  Fizjoterapeuta.

  W związku z tym, że zajęcia refundowane przez NFZ nie są wystarczające zdecydowaliśmy się na terapię prywatną, która niestety przerosła nasze możliwości finansowe. W związku z tym zostaliśmy zmuszeni do wznowienia prośby o pomoc finansową.

  Z góry dziękujemy za każdą darowana złotówkę.

  Rodzice Antosia

Komentarze


 • Michael - awatar

  Michael

  19.08.2020
  19.08.2020

  Pozdrowienia

 • Michael - awatar

  Michael

  27.03.2019
  27.03.2019

  Asia B. mocno promuje wsparcie w Poznaniu. Pozdrawiamy!

 • Darczyńca - awatar

  Darczyńca

  01.10.2018
  01.10.2018

  Będzie dobrze, powodzenia :-)

1 951 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Zdrowowicz - awatar

Aleksandra Zdrowowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 56

Michael - awatar
Michael
50
Ilona - awatar
Ilona
20
Anita Grajewska - awatar
Anita Grajewska
20
Julia - awatar
Julia
10
Michael - awatar
Michael
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Michael - awatar
Michael
100
Darczyńca - awatar
Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij