Zbiórka zbieram na rehabilitację Antosia - miniaturka zdjęcia

zbieram na rehabilitację Antosia

Zbiórka zbieram na rehabilitację Antosia - zdjęcie główne

zbieram na rehabilitację Antosia

1 951 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Zdrowowicz - awatar

Aleksandra Zdrowowicz

Organizator zbiórki

Witam

Jestem mamą 23 miesięcznego Antosia, który urodził się z płodowym zespołem waploinowym. Stwierdzono u Niego dysmorfie i martwicze zapalenie jelit płodu i noworodka po trzech operacjach jelit, w 56 dobie życia transportowano Antka do IPCZD w Warszawie. 

Na oddziale pediatrii i żywienia rozpoznano u synka alergie na białko mleka krowiego, rozszczep podniebienia miękkiego, trigonomcephalia, klatka piersiowa szewska, wnętrostwo, zaburzenia neurorozwojowe, łojotokowe zapalenie skóry... Ze względu na zaburzenia napięcia mięśniowego rozpoczęto rehabilitację oraz zalecono kontynuację w rejonie.

Po czteromiesięcznej hospitalizacji zakwalifikowano Antka i włączono do programu domowego żywienia pozajelitowego pod opieką Poradni Żywienia przy IPCZD.

Po powrocie do domu Antoni zaczął uczęszczać do OWI w Gorzowie Wielkopolskim na zajęcia rehabilitacyjne, jednak przy tak częstych pobytach w szpitalu wiele zajęć mu przepada w skutek czego rehabilitacja jest nieefektywna. W związku z powyższym zdecydowaliśmy się na rehabilitację prywatnie dla Tego tez prosimy państwa o pomoc w z finansowaniu prywatnych zajęć. Z góry dziękujemy za każdą złotówkę. 

                                             Rodzice Antka


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksandra Zdrowowicz - awatar

  Aleksandra Zdrowowicz

  22.06.20
  22.06.20

  Witam. Dawno nas tu nie było, ale dużo się działo. Antoni w listopadzie skończy piąty rok swego życia. W ciągu czterech lat zamknęliśmy rozdział z żywieniem pozajelitowym, pozbyliśmy sie broviaka, jąderko ściągnięto do moszny, a rozszczep podniebienia zoperowano. Od ponad roku Antoś nie był hospitalizowany. Po zakończonej walce o prawidłowe odżywianie się Antosia stajemy przed kolejnym wyzwaniem jakim jest Autyzm, który został zdiagnozowany przez psychiatrę w czerwcu 2020 roku. Antka czeka teraz długotrwała terapia, na którą składają się zajęcia z wieloma terapeutami tj. Logopeda Pedagog Psycholog Fizjoterapeuta. W związku z tym, że zajęcia refundowane przez NFZ nie są wystarczające zdecydowaliśmy się na terapię prywatną, która niestety przerosła nasze możliwości finansowe. W związku z tym zostaliśmy zmuszeni do wznowienia prośby o pomoc finansową. Z góry dziękujemy za każdą darowana złotówkę. Rodzice Antosia

Komentarze


 • Michael - awatar

  Michael

  19.08.20
  19.08.20

  Pozdrowienia

 • Michael - awatar

  Michael

  27.03.19
  27.03.19

  Asia B. mocno promuje wsparcie w Poznaniu. Pozdrawiamy!

 • Darczyńca - awatar

  Darczyńca

  01.10.18
  01.10.18

  Będzie dobrze, powodzenia :-)

1 951 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Zdrowowicz - awatar

Aleksandra Zdrowowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 56

Michael - awatar
Michael
50
Ilona - awatar
Ilona
20
Anita Grajewska - awatar
Anita Grajewska
20
Julia - awatar
Julia
10
Michael - awatar
Michael
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Michael - awatar
Michael
100
Darczyńca - awatar
Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij