Zbiórka Proteza udowa i rehabilitacja - miniaturka zdjęcia

Proteza udowa i rehabilitacja Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Proteza udowa i rehabilitacja - zdjęcie główne

Proteza udowa i rehabilitacja

421 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarosław Mieczkowski - awatar

Jarosław Mieczkowski

Organizator zbiórki

Cześć,  jestem Jarek, mam 58 lat i z przyczyn zdrowotnych mam amputowaną lewą nogę. Zbieram na własny wkład do protezy refundowanej przez PEFRON, oraz na rehabilitacje, aby móc powrócić do życia zawodowego. Moja poprzednia proteza zepsuła się, niestety nie mam możliwości jej naprawić ponieważ naprawa ta jest bardzo kosztowna. Pomóż mi nie wrócić znów na wózek i nie zapomnieć o życiu zawodowym. Moja sytuacja finansowa wymaga powrotu do pracy i samodzielnego funkcjonowania. Ponadto jestem człowiekiem pełnym energii i pozytywnego patrzenia na życie więc tym bardziej doskwiera mi brak możliwości w pełni z niego korzystać. Uwielbiam piesze wędrówki, poznawanie nowych zakątków przyrody i zabawę z wnukami. Jeśli chcesz mi pomóc wpłać proszę choćby najmniejszą możliwą kwotę abym mógł zrealizować swoje marzenia. Będę bardzo wdzięczny za każdą wpłaconą złotówkę :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
421 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarosław Mieczkowski - awatar

Jarosław Mieczkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
tomek zbroch - awatar
tomek zbroch
50
Renata Bartoszek - awatar
Renata Bartoszek
20
Damian Szopa - awatar
Damian Szopa
100
sylwia pencz - awatar
sylwia pencz
20
paweł wesołowski - awatar
paweł wesołowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia - awatar
Kasia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij