Zbiórka Pomóżmy Moni i Tomkowi - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Moni i Tomkowi

Zbiórka Pomóżmy Moni i Tomkowi - zdjęcie główne

Pomóżmy Moni i Tomkowi

12 783 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Żyłka - awatar

Agnieszka Żyłka

Organizator zbiórki

18 lutego ok godziny 15.30 prawdopodobnie w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej w mieszkaniu Moniki i Tomka rozprzestrzenił się pożar w wyniku, którego rodzina straciła dorobek swojego życia. Niestety w pożarze zginął przyjaciel rodziny - pies Blue. 

Doszczętnie spłonęła kuchnia i przedpokój, częściowemu zniszczeniu uległy dwa pokoje. Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu a niestety nie było ubezpieczone a rodzina nie ma środków na przeprowadzenie remontu.


Pomóżmy Monice, Tomkowi i ich 10 letniemu synowi na szybki powrót do normalnego funkcjonowania. 

Pieniądze zebrane podczas tej zbiórki w całości zostaną przekazane na uporządkowanie pogorzeliska, kapitalny remont mieszkania oraz zakup podstawowego umeblowania i najpotrzebniejszych urządzeń gospodarstwa domowego.

Zapraszamy na Facebooka  "Pomoc dla Moni, Tomka i Antosia " gdzie prowadzone są licytacje z których dochód zasili konto naszej zbiórki .  

Kontakt: [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • licytacja 37,40 Monika - awatar

  licytacja 37,40 Monika

  05.03.17
  05.03.17

  :)

 • Licytacja 46 - awatar

  Licytacja 46

  05.03.17
  05.03.17

  :)

 • Karolina Licytacja nr 51 - awatar

  Karolina Licytacja nr 51

  05.03.17
  05.03.17

  :)

 • Ula Licytacja nr 35 - awatar

  Ula Licytacja nr 35

  04.03.17
  04.03.17

  Pomagajmy :)

 • Monika licytacja 32 34 - awatar

  Monika licytacja 32 34

  03.03.17
  03.03.17

  :)

12 783 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Żyłka - awatar

Agnieszka Żyłka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 134

Kinga - awatar
Kinga
1
Dobre dusze z Gądek - awatar
Dobre dusze z Gądek
1 022
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna daszyńska-Hercuń, nr licytacji 7 i8 - awatar
Anna daszyńska-Hercuń, nr licytacji 7 i8
130
Maga - awatar
Maga
10
Cichosz - awatar
Cichosz
140
PIOTR 50/ 55 - awatar
PIOTR 50/ 55
180
Emilia Seroczyńska - awatar
Emilia Seroczyńska
140
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Krumbel - awatar
Monika Krumbel
220

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij