Zbiórka Każda choroba przychodzi znikąd. - miniaturka zdjęcia

Każda choroba przychodzi znikąd. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Każda choroba przychodzi znikąd. - zdjęcie główne

Każda choroba przychodzi znikąd.

1 345 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adrianna Rosochacka - awatar

Adrianna Rosochacka

Organizator zbiórki

Dwa i pół roku temu jechałam po swoją pierwszą, małą kulkę do hodowli. Haps, bo tak nazwałam tego brzdąca, był wesołym szczeniakiem. Razem pracowaliśmy nad jego emocjami, małymi krokami pokonywaliśmy bariery, staraliśmy się, by problem Hapsa z nademocjonalnością nie był tak uciążliwy każdego dnia. Przez rok udało nam się sporo osiągnąć. Byłam taka szczęśliwa, zaczęliśmy ćwiczyć frisbee, chcieliśmy startować w zawodach na poważnie, a nie tylko dla przyzwyczajania do otoczenia i ludzi... No bo, który zapalony sportowiec nie chciałby dzielić tak wspaniałej dyscypliny ze swoim psem?

Myślałam, że jestem na dobrej drodze. Treningi, skupienie, wytrwałość w dążeniu do celu, wspaniali ludzie, którzy nas otaczali- dosłownie wszystko sprawiało, że mieliśmy siłę, by dążyć do idealnej harmonii.
Do czasu, aż Haps nie zaczął się dziwnie zachowywać...

Lizanie, drapanie, patrzenie się w jedno miejsce, prawie nieobecny pies, do tego nietrzymanie moczu, mlaskanie i kłapanie zębami... Zaczęłam robić badania, szukać odpowiedzi, dlaczego tak się dzieję... Zmieniliśmy dietę, wszystkie badania w normie. I doszliśmy do punktu, kiedy powinniśmy udać się do specjalisty, który przyjmuje we Wrocławiu. Mieszkamy prawie 400 km od tego miasta... Oprócz tego, brak nam środków na opłacenie konsultacji, badań na miejscu - rezonansu, USG... Ale jak to tak, zostawić swojego kompana - nie tylko w sporcie, ale i w codziennym życiu, sam na sam z chorobą? Przez brak pieniędzy?
Tak, większość stwierdzi, że powinnam je mieć, zwłaszcza jeśli zdecydowałam się na psa. Ale w życiu zdarzają się różne sytuacje, a ja nie chcę się poddawać tylko z tego powodu. Tyle razem przeszliśmy...

Weterynarze w moim mieście podejrzewają padaczkę lub guza mózgu, coś co na pewno daje podstawy neurologiczne...
Zwracam się do was z prośbą, ogromną... Mój najlepszy przyjaciel potrzebuje diagnozy i leczenia. Każdy grosz się liczy. Narazie nie myślimy nawet o powrocie do sportu, bo każdy bodziec może wywołać różne reakcje. Chcę tylko wiedzieć i zacząć to leczyć, a jedyną barierą, której nie możemy teraz przejść są pieniądze...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Emilia Heller-Mrotek - awatar

  Emilia Heller-Mrotek

  21.12.2017
  21.12.2017

  Zdrówka!

 • tintalomoiso - awatar

  tintalomoiso

  17.12.2017
  17.12.2017

  Trzymam kciuki!

1 345 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adrianna Rosochacka - awatar

Adrianna Rosochacka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Zuzia Jarek - awatar
Zuzia Jarek
20
Emilia Heller-Mrotek - awatar
Emilia Heller-Mrotek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Monika D. - awatar
Monika D.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata Domanowska - awatar
Małgorzata Domanowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Angelika Antkowiak - awatar
Angelika Antkowiak
10
Kinga - awatar
Kinga
20
Ewa kiryk - awatar
Ewa kiryk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij