Zbiórka Zbiórka na leczenie - Anna Szulc - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na leczenie - Anna Szulc

Zbiórka Zbiórka na leczenie - Anna Szulc - zdjęcie główne

Zbiórka na leczenie - Anna Szulc

319 zł z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Anna Szulczewska - awatar

Anna Szulczewska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie ! Mam na imię Ania i jestem 34 letnią kobietą, od urodzenia zmagam się z moją chorobą tj. Porażenie mózgowe dziecięce .Nigdy o nic nie prosiłam dla siebie, ale teraz w sposób szczególny bardzo proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla mnie i na poprawę mojego słabego zdrowia w miarę możliwości na normalne funkcjonowanie w życiu codziennym i jego trudach ! Mój kręgosłup i prawa strona biodra bardzo boli a ból ten jest tak silny że przy każdym ruchu i wysiłku uniemożliwia mi chodzenie . Kochani liczę na was ..bo razem możemy więcej zdziałać ..Wasza pomoc wsparcie oraz każda wpłacona złotówka pozwoli mi na kontynuację leczenia i wyjazd do sanatorium a co za tym idzie także większą sprawność ! Dobrzy ludzie o wielkich sercach pieniążki uzbierane na pomagam.pl chcę także przeznaczyć na zakup mieszkania w chwili obecnej moja sytuacja mieszkaniowa jest bardzo ciężka ponieważ nie mam własnego kawałka podłogi 😭🏡 nie mam już siły tułać się od jednego obcego domu do drugiego .. proszę pomóżcie mi  💗Chciałbym wszystkim i każdemu z osobna serdecznie podziękować za okazane wsparcie i serce ! Proszę udostępnij na Facebooku wśród znajomych i przyjaciół mój apel w walce o zdrowie i sprawność ! Dziękuję ! Ania 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
319 zł z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Anna Szulczewska - awatar

Anna Szulczewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Krzysztof Szulczewski - awatar
Krzysztof Szulczewski
88
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
ValentinoM - awatar
ValentinoM
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Konrad - awatar
Konrad
20
TomekZ - awatar
TomekZ
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Izabela Skiba-Adasik - awatar
Izabela Skiba-Adasik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij