Zbiórka Zbiórka na leczenie - Anna Szulc - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na leczenie - Anna Szulc Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na leczenie - Anna Szulc - zdjęcie główne

Zbiórka na leczenie - Anna Szulc

564 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Szulczewska - awatar

Anna Szulczewska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie ! Mam na imię Ania i jestem 37 letnią kobietą, od urodzenia zmagam się z moją chorobą tj. Porażenie mózgowe dziecięce .Nigdy o nic nie prosiłam dla siebie, ale teraz w sposób szczególny bardzo proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla mnie i na poprawę mojego słabego zdrowia w miarę możliwości na normalne funkcjonowanie w życiu codziennym i jego trudach ! Mój kręgosłup i prawa strona biodra bardzo boli a ból ten jest tak silny że przy każdym ruchu i wysiłku uniemożliwia mi chodzenie . Kochani liczę na was ..bo razem możemy więcej zdziałać ..Wasza pomoc wsparcie oraz każda wpłacona złotówka pozwoli mi na kontynuację leczenia i wyjazd do sanatorium a co za tym idzie także większą sprawność ! Dobrzy ludzie o wielkich sercach pieniążki uzbierane na pomagam.pl chcę także przeznaczyć na zakup mieszkania w chwili obecnej moja sytuacja mieszkaniowa jest bardzo ciężka ponieważ nie mam własnego kawałka podłogi 😭🏡 nie mam już siły tułać się od jednego obcego domu do drugiego .. proszę pomóżcie mi  💗Chciałbym wszystkim i każdemu z osobna serdecznie podziękować za okazane wsparcie i serce ! Proszę udostępnij na Facebooku wśród znajomych i przyjaciół mój apel w walce o zdrowie i sprawność ! Dziękuję ! Kochani niedawno bo 29 marca doznałam wypadku samochodowego z udziałem pijanego kierowcy na ulicy wysiadając z autobusu :-( .. kierowca ten z wielkim impetem wjechał na mnie powodując upadek i silne stłuczenia biodra .. znowu ból i kuracje leki kosztują są to spore wydatki dla mnie ale najważniejsze że żyję ! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Anna Szulczewska - awatar

    Anna Szulczewska

    31.03.2022
    31.03.2022

    https://gazetawroclawska.pl/wypadek-na-stablowicach-pijany-kierowca-potracil-dwie-osoby-i-wjechal-w-ogrodzenie/ar/c16-16139309?fbclid=IwAR0haST7eFsBm7YkPX1G5R9X7oEmEpDVdk7SPg_D2yyrw-wIkMgH2rPo0-I

564 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Szulczewska - awatar

Anna Szulczewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krzysztof Szulczewski - awatar
Krzysztof Szulczewski
88
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
ValentinoM - awatar
ValentinoM
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij