Zbiórka Własny Pub - zdjęcie główne

Własny Pub

121 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Wojtek Siwecki - awatar

Wojtek Siwecki

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim!

Jestem Wojtek i mam 21 lat. Na codzień mieszkam we Wrocławiu. 

Jestem barmanem z 2-letnim doświadczeniem. Mówię biegle w języku angielskim oraz niemieckim. Skończyłem też liceum humanistyczne oraz szkołę muzyczną. 

Od dziecka miałem jedno małe marzenie i miło by było gdyby ktoś pomógłby mi w jego realizacji.

Tym marzeniem jest własny lokal gastronomiczny - PUB.

Mam za sobą już kilka kursów z zakresu gastronomii oraz posiadam wymagane doświadczenie i umiejętności. Jedyną przeszkodzą są niestety finanse.

Koszta szacowane są na kwotę 240tyś. PLN

Lokal fizyczny już mam. Biznesplan, wszelkie kosztorysy i analizy finansowe również. Mam zamiar skorzystać z pożyczki gotówkowej oraz  pożyczki na rzecz rozpoczęcia działaności gospodarczej, lecz pieniądze jakie oferuje mi bank niestety nie są wystarczające na pokrycie wszystkich kosztów ( w tym wymaganego remontu lokalu ).

Chciałbym, żeby pub był miejscem, które wyróżni się na tle reszty lokali z wrocławskiego rynku. Serwowane koktajle mają być robione starannie, przez wykwalifikowaną załogę. Planuję też promowanie mniej znanych artystów muzycznych, aby mogli zdobywać doświadczenie oraz poszerzać swoje portfolio :D

Mam głęboka nadzieję, że ktoś pomoże mi w spełnieniu marzenia.


Z góry dziękuje za wszystko :D


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
121 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Wojtek Siwecki - awatar

Wojtek Siwecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mister :P - awatar
Mister :P
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij