Zbiórka Własny Pub - zdjęcie główne

Własny Pub

121 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojtek Siwecki - awatar

Wojtek Siwecki

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim!

Jestem Wojtek i mam 21 lat. Na codzień mieszkam we Wrocławiu. 

Jestem barmanem z 2-letnim doświadczeniem. Mówię biegle w języku angielskim oraz niemieckim. Skończyłem też liceum humanistyczne oraz szkołę muzyczną. 

Od dziecka miałem jedno małe marzenie i miło by było gdyby ktoś pomógłby mi w jego realizacji.

Tym marzeniem jest własny lokal gastronomiczny - PUB.

Mam za sobą już kilka kursów z zakresu gastronomii oraz posiadam wymagane doświadczenie i umiejętności. Jedyną przeszkodzą są niestety finanse.

Koszta szacowane są na kwotę 240tyś. PLN

Lokal fizyczny już mam. Biznesplan, wszelkie kosztorysy i analizy finansowe również. Mam zamiar skorzystać z pożyczki gotówkowej oraz  pożyczki na rzecz rozpoczęcia działaności gospodarczej, lecz pieniądze jakie oferuje mi bank niestety nie są wystarczające na pokrycie wszystkich kosztów ( w tym wymaganego remontu lokalu ).

Chciałbym, żeby pub był miejscem, które wyróżni się na tle reszty lokali z wrocławskiego rynku. Serwowane koktajle mają być robione starannie, przez wykwalifikowaną załogę. Planuję też promowanie mniej znanych artystów muzycznych, aby mogli zdobywać doświadczenie oraz poszerzać swoje portfolio :D

Mam głęboka nadzieję, że ktoś pomoże mi w spełnieniu marzenia.


Z góry dziękuje za wszystko :D


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
121 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojtek Siwecki - awatar

Wojtek Siwecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mister :P - awatar
Mister :P
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij