Zbiórka Lori dziękuje za wsparcie <3 - zdjęcie główne

Lori dziękuje za wsparcie <3

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Aktualizacja 6.04.2017: Dzięki Państwu udało się uzbierać na leczenie Lori. Serdecznie dziękujemy w imieniu swoim i koteczki. Lori wraca do zdrowia, jest bardzo duża poprawa. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie na FB, na którą serdecznie zapraszamy :)


Jesteśmy Fundacją, która pomaga bezdomnym zwierzakom. Nasza fundacja - Fundacja Bezdomniaki jest organizacją non profit, skupia samych wolontariuszy, którzy z dobrego serca pomagają potrzebującym braciom mniejszym. Mamy pod opieką kilkadziesiąt zwierząt, których przygotowywanie do adopcji, leczenie i utrzymanie kosztuje niemałe pieniądze. Dlatego zmuszeni jesteśmy Was prosić o pomoc.

Oto Lori, bezdomna koteczka, która w styczniu, w największe mrozy błąkała się po ulicach. Wtedy miała szczęście. Ktoś się pochylił nad jej losem i tak trafiła pod skrzydła naszej Fundacji. Grzecznościowo została umieszczona w lecznicy, do czasu znalezienia, chociaż domu tymczasowego. I tu można powiedzieć szczęście Lori się skończyło. Czas mijał, kolejne koty przychodziły do lecznicy, za chwilę wychodziły do adopcji lub domu tymczasowego, a Lori nikt nie zauważał. Cichutko w swojej klatce czekała. I gdy już myślałyśmy, że szczęście do kotki powróciło, bo znalazł się dla niej dom tymczasowy, Lori się rozchorowała. Przestała jeść, zrobiła się osowiała, pojawiły się problemy z oddychaniem. Na szybko zostały zrobione badania, RTG, krew. Diagnoza: zapalenie oskrzeli :( Od razu poddana została leczeniu, dostaje odpowiednie leki i kroplówki. Trzymamy wszyscy kciuki,  żeby Lori jak najszybciej wyzdrowiała. Jednocześnie już wiemy, że badania, leczenie i konieczność hospitalizacji wygenerują dla naszej Fundacji kolejny, nie ukrywamy, nieprzewidziany wydatek. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie na leczenie naszej Lori. Pomóżmy jej stanąć na nogi, tak by wreszcie mogła wyjść z klatki do swojego wymarzonego i tak wyczekanego domu. 

Aktualizacje


 • Fundacja Bezdomniaki - awatar

  Fundacja Bezdomniaki

  24.03.2017
  24.03.2017

  Zdjęcie RTG naszej Lori. Gołym okiem widać, że dobrze nie jest :(

  Zdjęcie aktualizacji 3 856

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.04.2017
  06.04.2017

  Proszę dajcie znać o efektach leczenia. Powodzenia Lori <3

  • Fundacja Bezdomniaki - awatar

   Fundacja Bezdomniaki - Organizator zbiórki

   06.04.2017
   06.04.2017

   Serdecznie dziękujemy. Lori z każdym dniem czuje się lepiej. Na naszej stronie na fb więcej szczegółów. Zapraszamy.

 • Magdalena Napierała - awatar

  Magdalena Napierała

  27.03.2017
  27.03.2017

  Powodzenia!

  • Fundacja Bezdomniaki - awatar

   Fundacja Bezdomniaki - Organizator zbiórki

   28.03.2017
   28.03.2017

   Dziękujemy :)

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Aneta Teter - awatar
Aneta Teter
100
Kasia - awatar
Kasia
30
Dariusz Paliczka - awatar
Dariusz Paliczka
20
Agnieszka Kucharska - awatar
Agnieszka Kucharska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Agnes - awatar
Agnes
50
Magdalena Napierała - awatar
Magdalena Napierała
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij