Zbiórka Lori dziękuje za wsparcie <3 - zdjęcie główne

Lori dziękuje za wsparcie <3

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Aktualizacja 6.04.2017: Dzięki Państwu udało się uzbierać na leczenie Lori. Serdecznie dziękujemy w imieniu swoim i koteczki. Lori wraca do zdrowia, jest bardzo duża poprawa. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie na FB, na którą serdecznie zapraszamy :)


Jesteśmy Fundacją, która pomaga bezdomnym zwierzakom. Nasza fundacja - Fundacja Bezdomniaki jest organizacją non profit, skupia samych wolontariuszy, którzy z dobrego serca pomagają potrzebującym braciom mniejszym. Mamy pod opieką kilkadziesiąt zwierząt, których przygotowywanie do adopcji, leczenie i utrzymanie kosztuje niemałe pieniądze. Dlatego zmuszeni jesteśmy Was prosić o pomoc.

Oto Lori, bezdomna koteczka, która w styczniu, w największe mrozy błąkała się po ulicach. Wtedy miała szczęście. Ktoś się pochylił nad jej losem i tak trafiła pod skrzydła naszej Fundacji. Grzecznościowo została umieszczona w lecznicy, do czasu znalezienia, chociaż domu tymczasowego. I tu można powiedzieć szczęście Lori się skończyło. Czas mijał, kolejne koty przychodziły do lecznicy, za chwilę wychodziły do adopcji lub domu tymczasowego, a Lori nikt nie zauważał. Cichutko w swojej klatce czekała. I gdy już myślałyśmy, że szczęście do kotki powróciło, bo znalazł się dla niej dom tymczasowy, Lori się rozchorowała. Przestała jeść, zrobiła się osowiała, pojawiły się problemy z oddychaniem. Na szybko zostały zrobione badania, RTG, krew. Diagnoza: zapalenie oskrzeli :( Od razu poddana została leczeniu, dostaje odpowiednie leki i kroplówki. Trzymamy wszyscy kciuki,  żeby Lori jak najszybciej wyzdrowiała. Jednocześnie już wiemy, że badania, leczenie i konieczność hospitalizacji wygenerują dla naszej Fundacji kolejny, nie ukrywamy, nieprzewidziany wydatek. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie na leczenie naszej Lori. Pomóżmy jej stanąć na nogi, tak by wreszcie mogła wyjść z klatki do swojego wymarzonego i tak wyczekanego domu. 

Aktualizacje


 • Fundacja Bezdomniaki - awatar

  Fundacja Bezdomniaki

  24.03.17
  24.03.17

  Zdjęcie RTG naszej Lori. Gołym okiem widać, że dobrze nie jest :(

  Zdjęcie aktualizacji 3 856

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.04.17
  06.04.17

  Proszę dajcie znać o efektach leczenia. Powodzenia Lori <3

  • Fundacja Bezdomniaki - awatar

   Fundacja Bezdomniaki - Organizator zbiórki

   06.04.17
   06.04.17

   Serdecznie dziękujemy. Lori z każdym dniem czuje się lepiej. Na naszej stronie na fb więcej szczegółów. Zapraszamy.

 • Magdalena Napierała - awatar

  Magdalena Napierała

  27.03.17
  27.03.17

  Powodzenia!

  • Fundacja Bezdomniaki - awatar

   Fundacja Bezdomniaki - Organizator zbiórki

   28.03.17
   28.03.17

   Dziękujemy :)

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Aneta Teter - awatar
Aneta Teter
100
Kasia - awatar
Kasia
30
Dariusz Paliczka - awatar
Dariusz Paliczka
20
Agnieszka Kucharska - awatar
Agnieszka Kucharska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Agnes - awatar
Agnes
50
Magdalena Napierała - awatar
Magdalena Napierała
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij