Zbiórka Zimowe zapasy na Ciężkie czasy - miniaturka zdjęcia

Zimowe zapasy na Ciężkie czasy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zimowe zapasy na Ciężkie czasy - zdjęcie główne

Zimowe zapasy na Ciężkie czasy

2 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrzej Szydłowski - awatar

Andrzej Szydłowski

Organizator zbiórki

Witam Was miłośników dzikiej przyrody ,lasu i jego wspaniałych mieszkańców.Nazywam się Andrzej mam 30lat i jestem wielkim maniakalnym miłośnikiem dzikiej przyrody, lasu i jego mieszkańców.Mieszkam w otulinie największego w Polsce Parku Narodowego-Biebrzanskiego PN.Jak większość z Was wie jest to bagienna kraina,którego niepodważalnym królem jest Łoś.To tu po wojnie z ocalałych kilku sztuk odbudowano naszą Polską populację tego pięknego ssaka.Obecnie jest to teren gdzie tych zwierząt żyje najwięcej.Na pewno większośc z Was słyszała o ostatnich pomysłach wznowienia odstrzału tych cudownych przyjaciół... Od lat jesienią zbieram środki ,a sam ile mam możliwości i sił gromadzę zapasy na ciężki czas jakim jest zima.Zbieram głównie kukurydzę ze skoszonych pól za zgodą rolników, jabłka z opuszczonych sadów, buraki pastewne które w niewielkich ilosciach otrzymuję od znajomych rolników. Pózniej gdy pierwsze śniegi i mrozy odwiedzają bory sosnowe do których wędruje cała populacja biebrzanskich łosiów stopniowo wywożę w znane tylko mi i łośkom zakątki.Od lat te miejsca niewiele się zmieniają, a łosie dokładnie je znają.Wszytsko to dla moich-waszych łosiowych przyjaciół.Oczywiście takie miejsca odwiedzają także inni mieszkańce lasu. Jak co roku całą zebraną sumę chciałbym przeznaczyć na zakup tego co łośki lubią najbardziej: kostki soli(aby nie musiały w jej poszukiwaniu schodzić na ruchliwe i niebezpieczne dla nich drogi )buraki, marchew, jabłka siano,czyli to co potrzebne im w czasie mrozniejszej zimy.Często w tych miejscach ustawiam kamerki leśnie aby obserwować co im najbardziej smakuje i śledzić na bierząco gości odwiedzających moje stołówki.Każda złotówka jest na wage złota i będzie w 100% spożytkowana przez Naszych przyjaciół z lasu.Z góry dziękuję za wpłaty te  większe jak i mniejsze.Mam nadzieje, że wspólnymi siłami osiągniemy cel-Zimowe Zapasy 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrzej Szydłowski - awatar

Andrzej Szydłowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij