Zbiórka Zimowe zapasy na Ciężkie czasy - miniaturka zdjęcia

Zimowe zapasy na Ciężkie czasy

Zbiórka Zimowe zapasy na Ciężkie czasy - zdjęcie główne

Zimowe zapasy na Ciężkie czasy

2 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Andrzej Szydłowski - awatar

Andrzej Szydłowski

Organizator zbiórki

Witam Was miłośników dzikiej przyrody ,lasu i jego wspaniałych mieszkańców.Nazywam się Andrzej mam 30lat i jestem wielkim maniakalnym miłośnikiem dzikiej przyrody, lasu i jego mieszkańców.Mieszkam w otulinie największego w Polsce Parku Narodowego-Biebrzanskiego PN.Jak większość z Was wie jest to bagienna kraina,którego niepodważalnym królem jest Łoś.To tu po wojnie z ocalałych kilku sztuk odbudowano naszą Polską populację tego pięknego ssaka.Obecnie jest to teren gdzie tych zwierząt żyje najwięcej.Na pewno większośc z Was słyszała o ostatnich pomysłach wznowienia odstrzału tych cudownych przyjaciół... Od lat jesienią zbieram środki ,a sam ile mam możliwości i sił gromadzę zapasy na ciężki czas jakim jest zima.Zbieram głównie kukurydzę ze skoszonych pól za zgodą rolników, jabłka z opuszczonych sadów, buraki pastewne które w niewielkich ilosciach otrzymuję od znajomych rolników. Pózniej gdy pierwsze śniegi i mrozy odwiedzają bory sosnowe do których wędruje cała populacja biebrzanskich łosiów stopniowo wywożę w znane tylko mi i łośkom zakątki.Od lat te miejsca niewiele się zmieniają, a łosie dokładnie je znają.Wszytsko to dla moich-waszych łosiowych przyjaciół.Oczywiście takie miejsca odwiedzają także inni mieszkańce lasu. Jak co roku całą zebraną sumę chciałbym przeznaczyć na zakup tego co łośki lubią najbardziej: kostki soli(aby nie musiały w jej poszukiwaniu schodzić na ruchliwe i niebezpieczne dla nich drogi )buraki, marchew, jabłka siano,czyli to co potrzebne im w czasie mrozniejszej zimy.Często w tych miejscach ustawiam kamerki leśnie aby obserwować co im najbardziej smakuje i śledzić na bierząco gości odwiedzających moje stołówki.Każda złotówka jest na wage złota i będzie w 100% spożytkowana przez Naszych przyjaciół z lasu.Z góry dziękuję za wpłaty te  większe jak i mniejsze.Mam nadzieje, że wspólnymi siłami osiągniemy cel-Zimowe Zapasy 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Andrzej Szydłowski - awatar

Andrzej Szydłowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij