Zbiórka Na start łowiska specjalnego - miniaturka zdjęcia

Na start łowiska specjalnego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na start łowiska specjalnego - zdjęcie główne

Na start łowiska specjalnego

15 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Kominowski - awatar

Maciej Kominowski

Organizator zbiórki

Cześć

Jestem Maciej i od kiedy tylko wędkuje marzyłem o własnym łowisku.
Teraz mam taką możliwość, chęci i możliwości fizyczne mam a jest to niezbędne przy pracach związanym z przystosowaniem wody i terenu który chcę zaadoptować na łowisko specjalne.
Brakuje mi jednak trochę zaplecza finansowego.
Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Każda złotówka się liczy.

Każdy zebrany grosz przeznaczę na start łowiska tworzonego przez wędkarza dla wędkarzy.
Zauważyłem że sporo łowisk bardzo mocno wyśrubowało ceny za możliwość wędkowania.
Chce stworzyć miejsce w którym każdy będzie mógł pomoczyć tak zwanego kija i nie zbankrutuje przy tym.
Przede wszystkim chce postawić na to aby mógł łowić każdy nawet osoby z niepełnosprawnością i w tym celu zrobię stanowiska specjalnie dla nich przystosowane lecz niestety to nie jest tanie.
Oczywistą sprawą jest że będę musiał również zarybić staw tak aby była dość duża łatwość w złapaniu ryby a co za tym idzie mile spędzić czas na świeżym powietrzu w gronie rodziny czy znajomych .
Woda znajduje się w Owińskach w woj. Wielkopolskim a ryby jakimi będę zarybiał to karp, amur i jesiotr, a obecnie znajdują się tam piękne liny, karasie, płocie i trochę drapieżnika .

Na terenie łowiska będzie możliwość rozbicia namiotów i wędkowania całodobowego.

Jeszcze raz zwracam się do was z ogromną prośbą o pomoc w zrealizowaniu tego pomysłu, będę Wam bardzo ale to bardzo za nią wdzięczny. Dzięki dorzuceniu się do realizacji w/w planu razem zrobimy coś fajnego dla wszystkich i pokażemy że wędkarstwo łączy ludzi.

Pozdrawiam
Maciej 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
15 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Kominowski - awatar

Maciej Kominowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Paweł Opanowicz - awatar
Paweł Opanowicz
5
Daniel Sawicki - awatar
Daniel Sawicki
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij