Zbiórka Na start łowiska specjalnego - miniaturka zdjęcia

Na start łowiska specjalnego

Zbiórka Na start łowiska specjalnego - zdjęcie główne

Na start łowiska specjalnego

15 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Maciej Kominowski - awatar

Maciej Kominowski

Organizator zbiórki

Cześć

Jestem Maciej i od kiedy tylko wędkuje marzyłem o własnym łowisku.
Teraz mam taką możliwość, chęci i możliwości fizyczne mam a jest to niezbędne przy pracach związanym z przystosowaniem wody i terenu który chcę zaadoptować na łowisko specjalne.
Brakuje mi jednak trochę zaplecza finansowego.
Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Każda złotówka się liczy.

Każdy zebrany grosz przeznaczę na start łowiska tworzonego przez wędkarza dla wędkarzy.
Zauważyłem że sporo łowisk bardzo mocno wyśrubowało ceny za możliwość wędkowania.
Chce stworzyć miejsce w którym każdy będzie mógł pomoczyć tak zwanego kija i nie zbankrutuje przy tym.
Przede wszystkim chce postawić na to aby mógł łowić każdy nawet osoby z niepełnosprawnością i w tym celu zrobię stanowiska specjalnie dla nich przystosowane lecz niestety to nie jest tanie.
Oczywistą sprawą jest że będę musiał również zarybić staw tak aby była dość duża łatwość w złapaniu ryby a co za tym idzie mile spędzić czas na świeżym powietrzu w gronie rodziny czy znajomych .
Woda znajduje się w Owińskach w woj. Wielkopolskim a ryby jakimi będę zarybiał to karp, amur i jesiotr, a obecnie znajdują się tam piękne liny, karasie, płocie i trochę drapieżnika .

Na terenie łowiska będzie możliwość rozbicia namiotów i wędkowania całodobowego.

Jeszcze raz zwracam się do was z ogromną prośbą o pomoc w zrealizowaniu tego pomysłu, będę Wam bardzo ale to bardzo za nią wdzięczny. Dzięki dorzuceniu się do realizacji w/w planu razem zrobimy coś fajnego dla wszystkich i pokażemy że wędkarstwo łączy ludzi.

Pozdrawiam
Maciej 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
15 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Maciej Kominowski - awatar

Maciej Kominowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Paweł Opanowicz - awatar
Paweł Opanowicz
5
Daniel Sawicki - awatar
Daniel Sawicki
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij