Zbiórka Rower dla niepełnosprawnej mamy! - miniaturka zdjęcia

Rower dla niepełnosprawnej mamy! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rower dla niepełnosprawnej mamy! - zdjęcie główne

Rower dla niepełnosprawnej mamy!

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kuba Nieścieruk - awatar

Kuba Nieścieruk

Organizator zbiórki

Mam 20 lat i niepełnosprawną mame, która od 20 lat czyli odkąd jestem na świecie jest chora, STWARDNIENIE ROZSIANE jest ciężka choroba atakującą cały organizm

Mama ma na imię Ania i się nie poddaje,robi wszystko żeby być jak najdłużej sprawna fizycznie i psychicznie, jako jej syn zwracam się do państwa o pomoc w spełnieniu jej marzenia, chciałaby znowu pojeździć na rowerze.

Niestety zwykły rower nie wchodzi w grę wiec musimy zaopatrzyć się w specjalny trójkołowy rower, żeby mogła utrzymać równowagę i jechać z mężem i dziećmi gdziekolwiek, bo teraz nie ma na to szans 

Chciałbym żeby moja mama znowu mogła się poczuć chociaż w części zdrowym człowiekiem jak ja czy ktokolwiek inny kogo nie dotknęło żadne nieszczęście 

Będziemy wdzięczni za wszystko :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kuba Nieścieruk - awatar

Kuba Nieścieruk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij