Zbiórka Bartek kontra ostra białaczka - miniaturka zdjęcia

Bartek kontra ostra białaczka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Bartek kontra ostra białaczka - zdjęcie główne

Bartek kontra ostra białaczka

33 787 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 593 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Problemy zdrowotne Bartka zaczęły się jesienią ubiegłego roku, rodziców zaniepokoiły powiększone węzły chłonne, od razu udali się z synem do lekarza, który stwierdził zapalenie węzłów chłonnych i przepisał antybiotyk. Kilka dni później chłopiec zaczął gorączkować, od razu zaplanowano wizytę u kolejnego lekarza, który zlecił morfologię i rozmaz krwi. Jeszcze tego samego dnia padła diagnoza, która była szokująca Ostra białaczka limfoblastyczna t-komórkowa. Kolejnego dnia została wykonana biopsja szpiku i punkcja lędźwiowa, oba badania niestety potwierdziły wcześniejszą diagnozę.
Nasz Bohater 12 listopada rozpoczął intensywną chemioterapię, która trwa do dziś. Podczas dotychczasowego leczenia było kilka ciężkich momentów, spadki morfologiczne, gronkowiec w ranie po biopsji przez co Bartek praktycznie nie był w stanie chodzić, potem uogólnione zakażenie organizmu. W związku z bardzo agresywną odmianą białaczki i nieodpowiednią reakcją na leczenie, nasz Wojownik został zakwalifikowany do grupy wysokiego ryzyka i skierowany do przeszczepu alloHSCT. We wrocławskiej klinice odbył się przeszczep szpiku, teraz nasz Bohater musi mierzyć się z efektami ubocznymi przeszczepu-chorobą Grafta, leczenie będzie trudne ponieważ "Graft" okazał się sterydoodporny.
Doszła również cukrzyca insulinozależna...
Ale jak na prawdziwego Wojownika przystało Bartek nie zamierza się poddawać i dzielnie walczy o powrót do zdrowia!

Zachęcamy do wsparcia finansowego dla naszego Bohatera i jego rodziny, środki będą potrzebne na dalsze leczenie i późniejszą rehabilitację.

Każda nawet najmniejsza wpłata ma znaczenie i w znaczący sposób poprawia komfort leczenia!

Fundacja Cancer Fighters

Naszym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie im, że choroba to nie wyrok tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły!

Organizujemy wydarzenia specjalne dla małych Wojowników na oddziałach onkologicznych , współpracujemy z osobami, które swoją determinacją i ciężką pracą dążą do osiągnięcia wymarzonych celów. Motywujemy dzieci do dalszej walki i robimy wszystko by choć na chwilę mogły zapomnieć o chorobie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Beata Barańska - awatar

  Beata Barańska

  05.10.2020
  05.10.2020

  Bartusiu to dla Ciebie😘😊

 • Paulina Ejdys - awatar

  Paulina Ejdys

  05.10.2020
  05.10.2020

  Trzymam za Ciebie kciuki Bartusiu

 • Anna Jabłońska - awatar

  Anna Jabłońska

  02.10.2020
  02.10.2020

  Dziękuję za licytację 🙂cieszę się z "wygranej", choć to tylko gadżety, a wygrana prawdziwa to zdrowie Bartka. Trzymam kciuki!

 • Jeżowska Bożena - awatar

  Jeżowska Bożena

  02.10.2020
  02.10.2020

  Licytacja za magnes

 • Jeżowska Bożena - awatar

  Jeżowska Bożena

  02.10.2020
  02.10.2020

  licytacja za magnes

33 787 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 593 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 593

Małgorzata M. - awatar
Małgorzata M.
20
Anna lettkowska - awatar
Anna lettkowska
20
Hania Gabryś kartka swiateczna - awatar
Hania Gabryś kartka swiateczna
20
Hania Gabryś za mydełka od A.N.A - awatar
Hania Gabryś za mydełka od A.N.A
20
Weronika Jaroszewska- książka - awatar
Weronika Jaroszewska- książka
25
Ania Gabryś za książkę od Kasi S - awatar
Ania Gabryś za książkę od Kasi S
40
Ania Gabryś za 30 par kolczyków - awatar
Ania Gabryś za 30 par kolczyków
10
Ewa Głód - awatar
Ewa Głód
50
Ewa Frost koszt wysyłki - awatar
Ewa Frost koszt wysyłki
10
Ewa Frost książka zjazd absolwentów - awatar
Ewa Frost książka zjazd absolwentów
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij