Zbiórka Otwórz serce! Pomóż je ocalić! - miniaturka zdjęcia

Otwórz serce! Pomóż je ocalić! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Otwórz serce! Pomóż je ocalić! - zdjęcie główne

Otwórz serce! Pomóż je ocalić!

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Rączka - awatar

Dorota Rączka

Organizator zbiórki

To nie ich wina, że urodziły się w takim miejscu, że każdy dzień to była walka o przetwanie, że musiały walczyć o pożywienie a ich miejscem do spania były okoliczne krzaki :( 

Latem jakoś jeszcze sobie radziły ale przyszły zimne noce i kociaki pokonał koci katar. Jest ich tam 5 i kilka dorosłych. Kociaki wszystkie z kocim katarem. 3 w najgorszym stanie zapomniały że maja bać sie człowieka. Tak bardzo potrzebowały pomocy i pożywienia, że dały złapac się na ręce.  Kociaki sa wdzięczne za kawałek ciepłej podłogi i za pomoc w postaci antybiotyku, za to, że maja pełną miskę i bez strachu mogą się wyspać.

Czy po wyleczeniu mają wrócić w to miejsce? Miejsce gdzie nikt ich nie dokarmia i musza walczyć o przetrwanie? Pokazały, że potrzebują chwili, żeby zaufać człowiekowi ale nie sa kompletnie agresywne. Dają się głaskać i nawet już mruczą.

Pomóżcie je uratować.

Obecnie przebywają w Augustowie w bardzo awaryjnym DT. Mają szanse na DT w Warszawie i Białej Podlaskiej ale potrzebują pieniędzy na transport, leczenie, testy, szczepienia i kastracje. 

Nie bądź obojętny, możesz pomóc ocalić żywe stworzenie....

Jestem wolontariuszka w warszawskim schronisku i staram się nie przechodzić obojętnie koło żadnej istoty potrzebującej pomocy. Obecnie mam ich pod opieka tyle, że fizycznie nie jestem w stanie nic już więcej zrobić.

Wiem, że chcieć to móc i nie pozwolę im wrócić w tamto miejsce ale potzrebuje pomocy, żeby ich marzenia o domu i miłości stały się rzeczywistością

Będziemy wdzięczni za każde wsparcie <3


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Rączka - awatar

Dorota Rączka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij