Zbiórka Otwórz serce! Pomóż je ocalić! - miniaturka zdjęcia

Otwórz serce! Pomóż je ocalić! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Otwórz serce! Pomóż je ocalić! - zdjęcie główne

Otwórz serce! Pomóż je ocalić!

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Rączka - awatar

Dorota Rączka

Organizator zbiórki

To nie ich wina, że urodziły się w takim miejscu, że każdy dzień to była walka o przetwanie, że musiały walczyć o pożywienie a ich miejscem do spania były okoliczne krzaki :( 

Latem jakoś jeszcze sobie radziły ale przyszły zimne noce i kociaki pokonał koci katar. Jest ich tam 5 i kilka dorosłych. Kociaki wszystkie z kocim katarem. 3 w najgorszym stanie zapomniały że maja bać sie człowieka. Tak bardzo potrzebowały pomocy i pożywienia, że dały złapac się na ręce.  Kociaki sa wdzięczne za kawałek ciepłej podłogi i za pomoc w postaci antybiotyku, za to, że maja pełną miskę i bez strachu mogą się wyspać.

Czy po wyleczeniu mają wrócić w to miejsce? Miejsce gdzie nikt ich nie dokarmia i musza walczyć o przetrwanie? Pokazały, że potrzebują chwili, żeby zaufać człowiekowi ale nie sa kompletnie agresywne. Dają się głaskać i nawet już mruczą.

Pomóżcie je uratować.

Obecnie przebywają w Augustowie w bardzo awaryjnym DT. Mają szanse na DT w Warszawie i Białej Podlaskiej ale potrzebują pieniędzy na transport, leczenie, testy, szczepienia i kastracje. 

Nie bądź obojętny, możesz pomóc ocalić żywe stworzenie....

Jestem wolontariuszka w warszawskim schronisku i staram się nie przechodzić obojętnie koło żadnej istoty potrzebującej pomocy. Obecnie mam ich pod opieka tyle, że fizycznie nie jestem w stanie nic już więcej zrobić.

Wiem, że chcieć to móc i nie pozwolę im wrócić w tamto miejsce ale potzrebuje pomocy, żeby ich marzenia o domu i miłości stały się rzeczywistością

Będziemy wdzięczni za każde wsparcie <3


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Rączka - awatar

Dorota Rączka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij