Zbiórka Otwórz serce! Pomóż je ocalić! - miniaturka zdjęcia

Otwórz serce! Pomóż je ocalić!

Dorota Rączka - awatar

Dorota Rączka

Organizator zbiórki

To nie ich wina, że urodziły się w takim miejscu, że każdy dzień to była walka o przetwanie, że musiały walczyć o pożywienie a ich miejscem do spania były okoliczne krzaki :( 

Latem jakoś jeszcze sobie radziły ale przyszły zimne noce i kociaki pokonał koci katar. Jest ich tam 5 i kilka dorosłych. Kociaki wszystkie z kocim katarem. 3 w najgorszym stanie zapomniały że maja bać sie człowieka. Tak bardzo potrzebowały pomocy i pożywienia, że dały złapac się na ręce.  Kociaki sa wdzięczne za kawałek ciepłej podłogi i za pomoc w postaci antybiotyku, za to, że maja pełną miskę i bez strachu mogą się wyspać.

Czy po wyleczeniu mają wrócić w to miejsce? Miejsce gdzie nikt ich nie dokarmia i musza walczyć o przetrwanie? Pokazały, że potrzebują chwili, żeby zaufać człowiekowi ale nie sa kompletnie agresywne. Dają się głaskać i nawet już mruczą.

Pomóżcie je uratować.

Obecnie przebywają w Augustowie w bardzo awaryjnym DT. Mają szanse na DT w Warszawie i Białej Podlaskiej ale potrzebują pieniędzy na transport, leczenie, testy, szczepienia i kastracje. 

Nie bądź obojętny, możesz pomóc ocalić żywe stworzenie....

Jestem wolontariuszka w warszawskim schronisku i staram się nie przechodzić obojętnie koło żadnej istoty potrzebującej pomocy. Obecnie mam ich pod opieka tyle, że fizycznie nie jestem w stanie nic już więcej zrobić.

Wiem, że chcieć to móc i nie pozwolę im wrócić w tamto miejsce ale potzrebuje pomocy, żeby ich marzenia o domu i miłości stały się rzeczywistością

Będziemy wdzięczni za każde wsparcie <3


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Dorota Rączka - awatar

Dorota Rączka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij