Zbiórka Dom dla niechcianych zwierząt - miniaturka zdjęcia

Dom dla niechcianych zwierząt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dom dla niechcianych zwierząt - zdjęcie główne

Dom dla niechcianych zwierząt

1 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Polan - awatar

Anna Polan

Organizator zbiórki

Największym marzeniem mojego życia jest pomaganie niechcianym i bezdomnym zwierzętom. Przez lata nie miałam odwagi realizować swoich marzeń i planów, bo ciągle z "tyłu głowy" słyszałam głosy, które mówiły mi, że trzeba codziennie chodzić do pracy, najlepiej na etacie, najlepiej mieć "ciepłą posadkę" i nie wymagać zbyt wiele, a już tym bardziej nie ryzykować z jakimiś dziwnymi pomysłami, mieć ustabilizowane życie, dom, męża i dzieci i dożyć do zasłużonej emerytury. Pewnego dnia usłyszałam jednak inny głos, który najpierw odzywał się bardzo cicho i niepewnie, aż w końcu zaczął mnie coraz częściej i coraz głośniej męczyć:" kiedy, jak nie teraz! "- krzyczał. I krzyczy już tak od dawna, bo ja z powodu lęku nie robię nic, co wymagałoby podjęcia ryzyka i stworzenia czegoś, co się wydaje być nieosiągalnie i nie do zrobienia. Ten głos mi mówi, że jak nie zacznę realizować swoich marzeń , to szybko może się okazać, że już jest za późno. Więc chcę i od dawna myślę jak to zrobić. Już nie boję się niczego, nie boję się wyzwań, bo napędza mnie myśl, że mogę wszystko. Jedyne co mnie ogranicza to brak pieniędzy.. Ale ok, co ja takiego właściwie chcę zrobić?

Chcę zbudować dom dla zwierząt. Taki schron, w którym będą żyły spokojnie te, których właściciele biją , głodzą i trzymają na łańcuchach. Chcę ich wyrywać z rąk katów i szukać dłoni, które przytulą, pogłaszczą i pokochają. Ale do momentu znalezienia rodziny, chcę by miały bezpieczną przystań, w której dojdą do siebie i nauczą się, że świat ma nie tylko stronę ciemną.. Chcę by jak najwięcej ich mogło tam żyć. Chcę poświęcić im swój czas i swoje środki, na tyle, na ile tylko będę mogła. Od dawna z pracy, jaką wykonuję zbieram i ciułam, żeby coś dobrego zrobić z tych pieniędzy. Ale musiałabym jeszcze dużo lat czekać, żeby samej uzbierać. Chcę kupić kawałek działki w spokojnym miejscu i wybudować niewielkim kosztem schron. Chcę, by pracowała tam ze mną behawiorystka, chcę by współpracował ze mną lekarz weterynarii i chcę by znaleźli się chętni wolontariusze, którzy poświęcą też swój czas tym czworonożnym stworzeniom. 

Liczę się z tym, że zebranie takiej kwoty jest wielkim wyzwaniem, ale wierzę, że mi się uda. Choćby miało to trwać dłużej niż mi się wydaje. Obiecuję sobie i Wam wszystkim, ze zbuduję ten schron , tylko z Waszą pomocą stanie się to o wiele szybciej. Obiecuję, że na ścianach będą imiona wszystkich tych, którzy dołożyli tutaj choćby złotówkę!

Ja wierzę, że mi się uda i liczę, że Wy też w to wierzycie! :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Polan - awatar

Anna Polan

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij