Zbiórka Na zwierzęta Stowarzyszenia csoz - miniaturka zdjęcia

Na zwierzęta Stowarzyszenia csoz

Monika Grzegorczyk - awatar

Monika Grzegorczyk

Organizator zbiórki

Jestem wolontariuszką w Stowarzyszeniu Chełmska Straż Ochrony Zwierząt - Sekcja Lublin

 Na terenie Lublina i okolic działamy  od około roku , przez ten czas działalności niewielka grupka  wolontariuszy  ( trzy dziewczyny) w miarę swoich możliwości czasowych, finansowych starało się pomagać zwierzętom powypadkowym, chorym, starszym, właścicielskim. 

Udało nam się pomóc wielu zwierzakom, wszystkie które trafiły pod nasza opiekę, znalazły domy stały.

Pomoc, zwierzakom chorym , zaniedbanym niesie za sobą niestety ogromne nakłady finansowe, o które ciągle musimy prosić, ludzi. Organizujemy zbiórki, bazarki.
Środki finansowe chcę przeznaczyć na ratowanie kolejnych zwierząt, zwłaszcza tych na które zbiórka nie jest łatwa, tzn. zwierzęta starsze.
Pomoc zwierzętom to istotna część moje życia, od kilkunastu lat pomagam zwierzęta, jestem domem tymczasowym, nie wyobrażam sobie, by w moim życiu zabrało zwierząt. Walka o nie jest dla mnie najważniejsza.

Najtrudniejszy dla nie moment to taki, gdy staje przed dylematem, czy możemy wziąć pod opiekę kolejnego podopiecznego, czy damy radę finansowo, jak poradzimy sobie z tak dużymi wydatkami , które niejednokrotnie sięgają rzędu kilku tysięcy.

Nie potrafię spojrzeć w oczy zwierzęcia i powiedzieć , przepraszam nie pomogę Ci, bo nie mamy środków na leczenie, dlatego obecnie jesteśmy w takiej sytuacji, że mamy kilku podopiecznych wymagających długotrwałego i kosztownego leczenia, kilka takich, które wymagają mniejszych nakładów finansowych, a nasze konto świeci pustkami :(
Całość kwoty uzbieranej oczywiście przeznaczę na leczenie zwierząt będących pod naszą opieką - Kacpra widocznego na zdjęciu - piesek po wypadku z wypadniętym oczkiem i złamanym kręgosłupem , Okruszka - kotek ze złamaniem kończyny dolnej . Marcel - niewidomy staruszek w depresji. To tylko kilka z wielu zwierząt , które są pod naszą opieką, 

Będę niezmiernie wdzięczna Wszystkim, którzy zechcą wspomóc zwierzaki będą ce pod opieką Stowarzyszenia ,  nawet najmniejszą wpłatą, da to poczucie bezpieczeństwa, że możemy pomóc kolejnemu zwierzakowi, nie martwiąc się czy uzbieramy środki na leczenie. 

Tak naprawdę to dzięki Państwu możemy pomagać, bez Was nie zrobimy nic <3
Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Monika Grzegorczyk - awatar

Monika Grzegorczyk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij