Zbiórka Paczki dla domu dziecka - zdjęcie główne

Paczki dla domu dziecka

563 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Perchon - awatar

Damian Perchon

Organizator zbiórki

Jak wiemy wszyscy, Mikołaj ugaduje sie z rodzicami i przez ich ręce przekazuje prezenty dzieciakom... no ale co z tymi dzieciakami, które nie mają tych ,, pośredników Mikołaja ". Czy one nie zasługują  na radość??

Przeciwnie!!

Dlatego my rozmawialiśmy z Mikoo łajem i osobiście kazał nam być pośrednikiem miedzy nim, a Lublinieckim domem dziecka, który znamy już  z poprzednich akcji.

Postanowiliśmy dać dzieciakom słodycze z tej okazji( choć z kilkudniowym opóźnieniem ).

W tym celu powstała ta zbiórka. 

Wiecej informacji znajdziesz na facebook-owym profilu ,, Moto Mózg " wchodząc w nasze wydarzenie!! 

Zapraszamy do obecności osobiście oraz do wsparcia naszej akcji. 

Nasza wizyta w domu dziecka nie bedzie pierwszym taki wydarzeniem, odbyło sie tam juz ognisko, na którym motocyklisci spędzili  caly dzień z dziećmi bawiąc sie, grając w siatkówkę oraz robiąc wiele innych rzeczy.

W maju również zorganizowany był zlot motocyklowy podczas którego udalo nam sie uzbierać bardzo wiele rzeczy niezbednych w tym domu dziecka.

Już  bardzo dziękujemy, że zawsze jesteście z nami i mamy nadzieję, ze jeszcze wielu istnieniom pomożemy oraz świetnie będziemy  się przy tym bawić.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Paweł Gaweł - awatar

  Paweł Gaweł

  02.12.2017
  02.12.2017

  Nie będę mógł być osobiście więc może chociaż w ten sposób pomogę LWG dla dzieciaków

  • Damian Perchon - awatar

   Damian Perchon - Organizator zbiórki

   03.12.2017
   03.12.2017

   Bardzo dziękujemy w imieniu swoim i dzieciakow !!

563 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Perchon - awatar

Damian Perchon

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Piotr Kozubek - awatar
Piotr Kozubek
75
Justyna - awatar
Justyna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Magda Górniak - awatar
Magda Górniak
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grzegorz - awatar
Grzegorz
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij