Zbiórka Paczki dla domu dziecka - miniaturka zdjęcia

Paczki dla domu dziecka

Zbiórka Paczki dla domu dziecka - zdjęcie główne

Paczki dla domu dziecka

563 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Damian Perchon - awatar

Damian Perchon

Organizator zbiórki

Jak wiemy wszyscy, Mikołaj ugaduje sie z rodzicami i przez ich ręce przekazuje prezenty dzieciakom... no ale co z tymi dzieciakami, które nie mają tych ,, pośredników Mikołaja ". Czy one nie zasługują  na radość??

Przeciwnie!!

Dlatego my rozmawialiśmy z Mikoo łajem i osobiście kazał nam być pośrednikiem miedzy nim, a Lublinieckim domem dziecka, który znamy już  z poprzednich akcji.

Postanowiliśmy dać dzieciakom słodycze z tej okazji( choć z kilkudniowym opóźnieniem ).

W tym celu powstała ta zbiórka. 

Wiecej informacji znajdziesz na facebook-owym profilu ,, Moto Mózg " wchodząc w nasze wydarzenie!! 

Zapraszamy do obecności osobiście oraz do wsparcia naszej akcji. 

Nasza wizyta w domu dziecka nie bedzie pierwszym taki wydarzeniem, odbyło sie tam juz ognisko, na którym motocyklisci spędzili  caly dzień z dziećmi bawiąc sie, grając w siatkówkę oraz robiąc wiele innych rzeczy.

W maju również zorganizowany był zlot motocyklowy podczas którego udalo nam sie uzbierać bardzo wiele rzeczy niezbednych w tym domu dziecka.

Już  bardzo dziękujemy, że zawsze jesteście z nami i mamy nadzieję, ze jeszcze wielu istnieniom pomożemy oraz świetnie będziemy  się przy tym bawić.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Paweł Gaweł - awatar

  Paweł Gaweł

  02.12.17
  02.12.17

  Nie będę mógł być osobiście więc może chociaż w ten sposób pomogę LWG dla dzieciaków

  • Damian Perchon - awatar

   Damian Perchon - Organizator zbiórki

   03.12.17
   03.12.17

   Bardzo dziękujemy w imieniu swoim i dzieciakow !!

563 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Damian Perchon - awatar

Damian Perchon

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Piotr Kozubek - awatar
Piotr Kozubek
75
Justyna - awatar
Justyna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Magda Górniak - awatar
Magda Górniak
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grzegorz - awatar
Grzegorz
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij