Zbiórka Po tragicznym pożarze u P. Łucji - miniaturka zdjęcia

Po tragicznym pożarze u P. Łucji Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Po tragicznym pożarze u P. Łucji - zdjęcie główne

Po tragicznym pożarze u P. Łucji

691 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Romualda Chraplak - awatar

Romualda Chraplak

Organizator zbiórki

Dzien dobry, nazywam sie Romualda Chraplak, pracuję w kolejowej spółce od wielu lat. My kolejarze lubimy trzymać się razem i wspierać się.   Osobę, dla której proszę o pomoc - Panią Łucję - emerytkę kolejową, znam od dawna i choć krótko razem pracowałyśmy, nieobojętny jest mi jej los. Jej mieszkanie w kamienicy splonęło 22.03.2019r., w tragicznym pozarze zginął jej mąż. Mieszkanie jest w strasznym stanie.  Aby podnieść sie z tego okropnego dołka w życiu potrzebne jest nie tylko dobre słowo, ale także środki na remont. Liczy się każda złotówka. Pani Łucja wyraziła zgodę na tę zbiórkę, choć nigdy nie przypuszczała , że  będzie musiala podjąć taką decyzję. W tej chwili mieszka u rodziny, jest bezdzietna, więc tym bardziej potrzebna jest pomoc. Będziemy niesamowicie wdzięczni za każdy pozytywny odzew. Szczególnie liczymy na odzew kolejarskiej braci, zawsze niezawodnej. Pomóżmy !!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • iwona gawarecka - awatar

  iwona gawarecka

  10.05.2019
  10.05.2019

  nie znam tej Pani, ale serdecznie współczuję

 • Angelika - awatar

  Angelika

  25.04.2019
  25.04.2019

  Powodzenia! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.04.2019
  25.04.2019

  Powodzenia !

691 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Romualda Chraplak - awatar

Romualda Chraplak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
ALINA SPORNA - awatar
ALINA SPORNA
20
iwona gawarecka - awatar
iwona gawarecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna Woźniak - awatar
Justyna Woźniak
20
Justyna - awatar
Justyna
20
Aurelia Kaźmierowska - awatar
Aurelia Kaźmierowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij