Zbiórka na leczenie raka żołądka

owner

Lucyna Krzyżanowska

Organizator zbiórki

Zbiórka

Witam serdecznie w imieniu ukochanej mamy, Lucyny! 


Przez najbliższych nazywana Lucy ;) jest nie tylko najwspanialszą mamą dla dwóch córek, jest także niezastąpioną babcią dla sześcioletniej Amelki, siostrą, córką, partnerką i przyjaciółką do pozazdroszczenia :) Tylko dzięki waszej pomocy będziemy w stanie walczyć razem z nią o długie lata życia, które na nią czekają! 
20/12/2016 zdiagnozowano u mamy nowotwór złośliwy żołądka. Od dłuższego czasu mama miała uczucie sytości w żołądku, problemy z przełykaniem oraz nudności jednak lekarz pierwszego kontaktu uznawał to za stricte nerwowe symptomy i kazał się wyciszyć. Nie ukrywamy, był to bardzo stresujący okres w jej życiu i sama również myślała, że z racji nerwów ma takie a nie inne objawy. Symptomy jednak stawały się coraz bardziej uciążliwe w codziennym życiu dlatego też mama udała się po skierowanie na gastroskopię i wynik tego badania przewrócił jej / i nasze / życie do góry nogami - GRUCZOLAKORAK G2. Wyniki kolejnych badań tj. USG jamy brzusznej oraz tomografii komputerowej jamy brzusznej oraz klatki piersiowej okazały się jeszcze bardziej okrutne - Nowotwór złośliwy żołądka w rozsiewie w jamie brzusznej, podejrzenie rozsiewu węzłowego do płuc.


W tkance tłuszczowej sieci nadbrzusza lewego widoczne jest pasmo nieregularnych zmian naciekowych nlp grubości do 1,3cm oraz wyodrębnione, miękkotkankowe guzki meta o śr. do 0,9cm.

Zmiany naciekowe o tym samym charakterze i morfologii, mniejszym nasileniu uwidaczniają się pod powłokami nad i śródbrzusza, pośrodkowo oraz obustronnie w zakresie śródbrzusza. 

Drobne guzki śr. 0,4cm uwidaczniają się także w torebce wzdłuż przedniej i przeponowej powierzchni lewego płata wątroby.

Mama aktualnie jest po pierwszym cyklu chemioterapii wg programu PELF od 22/02/2017. 

Z racji przerzutów oraz nacieków przypadek mamy jest na obecną chwilę nieoperacyjny dlatego też MUSIMY ZROBIĆ WSZYSTKO aby wszelkie komórki nowotworowe udało się zmniejszyć do tego stopnia by doszło do operacji - całkowitej resekcji żołądka.


Suplementacja podczas chemioterapii i leczenie uznawane w Polsce za niekonwencjonalne to w naszym przypadku minimum 2500zł miesięcznie. Głównym celem zbiórki jest olej CBD 20%, którego koszt w skali miesiąca wynosi ok. 1500zł. Mama między cyklami chemioterapii musi także przyjmować bardzo kosztowne wlewy z witaminy C (na te zbiórka prowadzona jest na angielskiej platformie przez moją siostrę) + należy zakupić także liposomalną witaminę C, której koszt wynosi ok 200zł / mc. Do tego dochodzi wit B17, d3+k2mk7, selen, graviola, olej z czarnuszki.. Nie wspominając o ogromnych ilościach organicznych warzyw i owoców, które to stanowią główną część obecnej diety w celu odkwaszenia organizmu.

Bardzo proszę, pomóżcie nam zebrać pieniądze, których tak bardzo potrzebujemy na walkę z tym nieproszonym gościem, który zamieszkał w żołądku naszej najwspanialszej mamy pod słońcem! Z całego serca dziękujemy za każdą formę pomocy! 


Aktualności

 • Lucyna Krzyżanowska

  Lucyna Krzyżanowska

  28.03.17
  28.03.17

  Moi drodzy! Z całego serca przepraszam, że tak długo nie dodawałyśmy z mamą żadnych aktualności, już to nadrabiamy i piszemy co słychać! Otóż mama jest po 2 cyklu chemioterapii i póki co - odpukać w niemalowane - skutki uboczne znosi nieco lepiej niż po cyklu pierwszym.. Kluczową rolę odgrywa tutaj olej CBD, który przynosi naprawdę duże efekty! Poza tym po 2 chemii mama zdecydowała się zgolić włosy żeby uniknąć nieprzyjemności związanych z samoistnym wypadaniem, które zaczynało mieć miejsce. Na obecną chwilę stroi się więc w różne chusty i turbany, ale już 3.04 jedziemy do Poznania odebrać naturalną perukę z Fundacji Rak'n'Roll! Mama dba oczywiście o suplementację i dietę, waga nadal jest niska (42kg) ale nie spada a stoi w miejscu - to najważniesze! Dziękujemy wam raz jeszcze za okazane wsparcie, jesteście częscią naszej wspólnej walki o zdrowie i życie kochanej Lucynki! JEŚLI KTOŚ BYŁBY ZAINTERESOWANY OTRZYMANIEM NASZEGO PLAKATU W CELU ZBIÓRKI NP W MIEJSCU PRACY PROSZĘ PISAĆ NA PRIV

Komentarze

 • Bogumiła Zakręt

  24.04.17
  24.04.17

  P.Lucynko trzymam kciuki!!Proszę wracać jak najszybciej do zdrowia!!!!!

 • Anonimowy Darczyńca

  12.04.17
  12.04.17

  Renata

 • Anonimowy Darczyńca

  28.03.17
  28.03.17

  Życzymy zdrówka! :))) P., J. i Leos :)

 • Ela i Janek

  25.03.17
  25.03.17

  Lucynko życzymy powrotu do zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca

  23.03.17
  23.03.17

  zdrówka i siły

owner

Lucyna Krzyżanowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 122

 • Avatar Basia
  500
  Basia
 • Avatar Bogumiła Zakręt
  50
  Bogumiła Zakręt
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  100
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  200
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar zosia
  20
  zosia
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  50
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Marta Maćkowiak
  60
  Marta Maćkowiak
 • Avatar Aleksandra i Jakob
  50
  Aleksandra i Jakob
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  30
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar zzza
  5
  zzza

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę