Zbiórka Operacja rogówki oka Luffy'ego - miniaturka zdjęcia

Operacja rogówki oka Luffy'ego

Zbiórka Operacja rogówki oka Luffy'ego - zdjęcie główne

Operacja rogówki oka Luffy'ego

6 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Jakub Grudziński - awatar

Jakub Grudziński

Organizator zbiórki

Oto Luffy. 1,5 roczny piesek rasy shih tzu. Pełen energii, kocha każdego człowieka. Zawsze z radością przybiega do każdego, co niejednemu skradło już serce. Uwielbia swoje zabawki, ma tez kilka ulubionych , które mimo zużycia nadal mu dzielnie służą. 

Mimo tak młodego wieku przeszedł już bardzo wiele. Niestety przez wypadek , nie może poprawnie widzieć. Pewnego dnia na spacerze, ciekawski Luffy podszedł do kota, który w obronie udrapał go i zranił.  Z racji na szerokie oczodoły, rana na oku pojawiła się od razu.

 Po wypadku przyjmował wszelkiego rodzaju leki, sterydy, krople z antybiotykiem. Niestety nic nie pomogło. Lekarz postawił jedyna diagnozę : operacja , która poprawi jego stan zdrowa i będzie mógł cieszyć się swoim pieskim życiem. Niestety. Jest to bardzo kosztowna operacja rogówki, na którą nie możemy sobie obecnie pozwolić. Dlatego tez prosimy o pomoc. Każde wsparcie się liczy. Nawet symboliczna złotówka zrobi krok do przodu i pozwoli na szczęście naszego psiaka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
6 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Jakub Grudziński - awatar

Jakub Grudziński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij