Zbiórka Poznać Ludzi - zdjęcie główne

Poznać Ludzi

91 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Łukasz Mik - awatar

Łukasz Mik

Organizator zbiórki


Poznać ludzi, zajrzeć w ich świat, odnaleźć w przestrzeni.

Chcę podzielić się swoim spojrzeniem na świat, tym jak ciekawi i różnorodni mogą być ludzie oraz przestrzeń, którą kreują. Wystarczy zatrzymać się na chwile pozwolić sobie na obserwacje, spróbować ich poznać, wczuć się w ich codzienność i przestrzeń w której żyją. Każdy z nich niesie ze sobą jakąś historie i emocje.

Staram się pokazać to dzięki fotografii.

Korzystam z aparatu Panasonic Lumix z obiektywem 14-42mm. Bym mógł lepiej uchwycić to co chcę pokazać zbieram za pośrednictwem tego portalu na dwa profesjonalne obiektywy: Panasonic LEICA DG Vario-Elmar 100-400 mm f/4.0-6.3 ASPH. POWER O.I.S. oraz obiektyw Panasonic H-ES045 45 mm f/2,8. 

Cena obiektywów jest na tyle wysoka, że przekracza moje możliwości finansowe. 

Jeśli  podobają się Wam zdjęcia  oraz ich idea, zachęcam do wsparcia zbiórki.

Coś o mnie? Najprościej: psycholog, który za pomocą aparatu chce pokazać co widzi :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.07.17
  09.07.17

  Trzymam kciuki! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.07.17
  05.07.17

  Trzymam kciuki! :)

91 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Łukasz Mik - awatar

Łukasz Mik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
S.M.S. - awatar
S.M.S.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij