Zbiórka Poznać Ludzi - zdjęcie główne

Poznać Ludzi

91 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Mik - awatar

Łukasz Mik

Organizator zbiórki


Poznać ludzi, zajrzeć w ich świat, odnaleźć w przestrzeni.

Chcę podzielić się swoim spojrzeniem na świat, tym jak ciekawi i różnorodni mogą być ludzie oraz przestrzeń, którą kreują. Wystarczy zatrzymać się na chwile pozwolić sobie na obserwacje, spróbować ich poznać, wczuć się w ich codzienność i przestrzeń w której żyją. Każdy z nich niesie ze sobą jakąś historie i emocje.

Staram się pokazać to dzięki fotografii.

Korzystam z aparatu Panasonic Lumix z obiektywem 14-42mm. Bym mógł lepiej uchwycić to co chcę pokazać zbieram za pośrednictwem tego portalu na dwa profesjonalne obiektywy: Panasonic LEICA DG Vario-Elmar 100-400 mm f/4.0-6.3 ASPH. POWER O.I.S. oraz obiektyw Panasonic H-ES045 45 mm f/2,8. 

Cena obiektywów jest na tyle wysoka, że przekracza moje możliwości finansowe. 

Jeśli  podobają się Wam zdjęcia  oraz ich idea, zachęcam do wsparcia zbiórki.

Coś o mnie? Najprościej: psycholog, który za pomocą aparatu chce pokazać co widzi :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.07.2017
  09.07.2017

  Trzymam kciuki! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.07.2017
  05.07.2017

  Trzymam kciuki! :)

91 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Mik - awatar

Łukasz Mik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
S.M.S. - awatar
S.M.S.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij