Ciężarówka za 150 tysięcy

109 106 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 073 osoby
Karol Bondaruk - awatar

Karol Bondaruk

Organizator zbiórki

Łukasza Budowlańca i jego wesołą ekipę  zna praktycznie, każdy kto podjął się wyzwania budowy domu systemem gospodarczym, niemal od ponad 3 lat nagrywa materiały do serwisu YouTube, gdzie prezentuje wraz z pracownikami efekty postępów budowy i krok po kroku przekazuję wiedzę, którą zdobywał przez lata pracy w zawodzie.

Pokazując  swoją perfekcyjną prac i chęcią przekazania wiedzy na tematy związane z budownictwem, a przede wszystkim naturalnością i codziennością pokazaną na materiałach wideo  zdobyli wielki szacunek.

Stały elektorat (stała społeczność widzów) postanowiła się odwdzięczyć za setki godzin materiałów instruktażowych w formie nagrań wideo, organizując rzutkę na wymażą ciężarówkę Łukasza, która  będzie kluczowym elementem rozwoju firmy domza150tysiecy.pl 

 niemożliwe nie istnieje...

Komentarze


 • Mateusz Pasieczyński - awatar

  Mateusz Pasieczyński

  21.05.20
  21.05.20

 • Sieniu - awatar

  Sieniu

  12.05.20
  12.05.20

  Powodzonka chłopaki,niech służy!!!.

 • Tomasz Nowak - awatar

  Tomasz Nowak

  12.05.20
  12.05.20

  Chociaż tyle ale zawsze coś

 • Przemek - awatar

  Przemek

  12.05.20
  12.05.20

  Dzięki za przekazywaną Wiedze która przydała sie nie raz... Pozdrowiwnia dla EKIPY..

 • Andrzej Parlak - awatar

  Andrzej Parlak

  12.05.20
  12.05.20

  Poszła cegła 👍

109 106 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 073 osoby
Karol Bondaruk - awatar

Karol Bondaruk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3 073

Robert Suslo - awatar
Robert Suslo
20
lukasz cybulski - awatar
lukasz cybulski
87
Hubert Kinga Rabura - awatar
Hubert Kinga Rabura
109
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sebastian - awatar
Sebastian
100
Sebastian Witczak - awatar
Sebastian Witczak
5
Hubert Marlena Zosia Dziękujemy - awatar
Hubert Marlena Zosia Dziękujemy
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bartek M - awatar
Bartek M
20
Mirek Chęciński - awatar
Mirek Chęciński
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij