Ciężarówka za 150 tysięcy

109 106 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 073 osoby
Karol Bondaruk - awatar

Karol Bondaruk

Organizator zbiórki

Łukasza Budowlańca i jego wesołą ekipę  zna praktycznie, każdy kto podjął się wyzwania budowy domu systemem gospodarczym, niemal od ponad 3 lat nagrywa materiały do serwisu YouTube, gdzie prezentuje wraz z pracownikami efekty postępów budowy i krok po kroku przekazuję wiedzę, którą zdobywał przez lata pracy w zawodzie.

Pokazując  swoją perfekcyjną prac i chęcią przekazania wiedzy na tematy związane z budownictwem, a przede wszystkim naturalnością i codziennością pokazaną na materiałach wideo  zdobyli wielki szacunek.

Stały elektorat (stała społeczność widzów) postanowiła się odwdzięczyć za setki godzin materiałów instruktażowych w formie nagrań wideo, organizując rzutkę na wymażą ciężarówkę Łukasza, która  będzie kluczowym elementem rozwoju firmy domza150tysiecy.pl 

 niemożliwe nie istnieje...

Komentarze


 • Mateusz Pasieczyński - awatar

  Mateusz Pasieczyński

  21.05.20
  21.05.20

 • Sieniu - awatar

  Sieniu

  12.05.20
  12.05.20

  Powodzonka chłopaki,niech służy!!!.

 • Tomasz Nowak - awatar

  Tomasz Nowak

  12.05.20
  12.05.20

  Chociaż tyle ale zawsze coś

 • Przemek - awatar

  Przemek

  12.05.20
  12.05.20

  Dzięki za przekazywaną Wiedze która przydała sie nie raz... Pozdrowiwnia dla EKIPY..

 • Andrzej Parlak - awatar

  Andrzej Parlak

  12.05.20
  12.05.20

  Poszła cegła 👍

109 106 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 073 osoby
Karol Bondaruk - awatar

Karol Bondaruk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3 073

Robert Suslo - awatar
Robert Suslo
20
lukasz cybulski - awatar
lukasz cybulski
87
Hubert Kinga Rabura - awatar
Hubert Kinga Rabura
109
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sebastian - awatar
Sebastian
100
Sebastian Witczak - awatar
Sebastian Witczak
5
Hubert Marlena Zosia Dziękujemy - awatar
Hubert Marlena Zosia Dziękujemy
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bartek M - awatar
Bartek M
20
Mirek Chęciński - awatar
Mirek Chęciński
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij