Zbiórka Dla mojej mamy, żeby chodziła. - miniaturka zdjęcia

Dla mojej mamy, żeby chodziła. Jak założyć taką zbiórkę?

Dla mojej mamy, żeby chodziła.

1 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Korcz - awatar

Beata Korcz

Organizator zbiórki

Dzień dobry,

od dwóch lat moja mama (80 lat) walczy z niedowładem lewej strony ciała po dwóch udarach. Pierwszy udar nastąpił w kwietniu 2015 r. Drugi udar krwotoczny i decydujący o obecnym stanie mamy nastapił w szpitalu w trakcie nieudolnego leczenia. Dlaczego nieudolnego. Mimo bardzo wysokiego cisnienia, które było jeszcze nieustabilizowane, zmuszano mamę do ćwiczeń , w rakcie których mama zgłaszała ucisk w głowie , co mogło świadczyć o postepujacych zmianach w mózgu. Niestety rezonans został wykonany dopiero po 5 dniach od zapisania do szpitala. Okazało się,że było już za późno na odwrócenie stanu. Mam do tej pory lezy, ale mówi, usmiecha się i całe szczęście ,że udar nie zniszczył jej stanu umysłu. Niestety usmiech już na jej twarzy nie gości tak często jak kiedyś. Znosi tę sytuację cierpliwie . Przychodzi do niej 3 razy w tygodniu rehabilitant , który stara się zeby mama zrobiła pierwszy krok do lepszego komfortu zycia. Niestety NFZ nie wywiazuje się ze swojej powinności służenia chorym Rehabilitacja jest prywatna. Jak to w życiu bywa pieniądze same się nie mnozą i stoimy obecnie przed sytuacją: albo rehabilitacja mamy albo wegetacja mamy. Dodatkowym marzeniem jest wybudowanie podjazdu lub montaż windy,zeby mama mogła zjeżdżać na wózku do ogródka. Mama od 2 lat nie widziała chmur, słońca , czystego nieba i nie oddychała świezym powietrzem. Pozostało tylko łóżko i właśnie te tak wazne ćwiczenia. Mam już staje przyłózku i jest nadzieja,ze zrobi ten pierwszy milowy krok. Moze upiecze jeszcze dla nas ulubioną drożdżówkę? A i Was poczęstuje!!

Chciałabym jeszcze zobaczyć mamę i tatę szczęsliwych i śpiewajacych w swoim ukochanym chórze kaszubskim. Tam się poznali, chór reaktywowali , a teraz tata kontynuuje to dzieło śpiewacze z nadzieją ,że kiedyś mama też dołączy.

W części filmu 1.56.20 zobaczcie moją mamę. Stoi po lewej stronie w pierwszym rzędzie i jest szczęsliwa. Czy możecie mi pomóc ,zeby mama znowu tak stała wśród przyjaciół? 

Chciałabym im to umozliwić i dlatego  proszę o wsparcie mojej zbiórki, bo bardzo ich kocham.Sama niewiele mogę im dać,ale próbuję innych możliwości. Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Korcz - awatar

Beata Korcz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij