Zbiórka Osprzęt do pompy insulinowej - miniaturka zdjęcia

Osprzęt do pompy insulinowej Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Osprzęt do pompy insulinowej - zdjęcie główne

Osprzęt do pompy insulinowej

2 082 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Srokosz - awatar

Dorota Srokosz

Organizator zbiórki

 Jesteśmy rodzicami 4 -letniej  Majeczki  z Zabrza,która mając 15 miesięcy zachorowała na cukrzycę typu 1. Był to dla nas wielki cios,nie spodziewaliśmy się że akurat w naszej rodzinie będzie choroba przewlekła,bo tego nie da się przewidzieć.   Dzieki waszej pomocy udalo się po dwóch latach uzbierać na nowoczesną pompę insulinową która kosztowała  13 000 zł.lecz to nie wszystko sensory ,które monitorują poziom glikemii we krwi nie są refundowane ich koszt to 1000 zł miesięcznie.Bardzo ważne jest dla całej rodziny aby Majeczce żyło się lepiej dlatego kazda złotówka się liczy

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dorota Srokosz - awatar

  Dorota Srokosz

  05.02.2019
  05.02.2019

  Oto Majeczka, nasz cukiereczek który mając 15 miesięcy zachorował na cukrzycę typu 1. Zbieramy pieniążki dla naszej córki przez pomagam. pl i z rozliczenia 1%podatku,aby zapewnić jej środki na osprzęt do pompy insulinowej na przyszłość, ponieważ nie wiemy jak nasze życie się potoczy.Bedziemy bardzo wdzięczni za pomoc wszystkim ludziom o dobrym sercu.

  Zdjęcie aktualizacji 25 645

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.11.2018
  27.11.2018

  Agnieszka

 • Karina Chorubczyk - awatar

  Karina Chorubczyk

  28.11.2017
  28.11.2017

  Dla małej Maji.Wysłałam 200 zł. Dlaczego Dorota Srokosz otrzymała tylko 50 zł.

2 082 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Srokosz - awatar

Dorota Srokosz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
krzysztof kuroas - awatar
krzysztof kuroas
10
adrian - awatar
adrian
50
Karina Chorubczyk - awatar
Karina Chorubczyk
50
Victor i Mark - awatar
Victor i Mark
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wuttkowska Karolina - awatar
Wuttkowska Karolina
5
Xx Xx - awatar
Xx Xx
10
Mateusz Grad - awatar
Mateusz Grad
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij