Jesteśmy Fundacją, która pomaga bezdomnym zwierzakom. Nasz Fundacja - Fundacja Bezdomniaki, jest organizacją non-profit, skupia samych wolontariuszy, którzy z dobrego serca pomagają bezbronnym braciom mniejszym. Mamy pod opieką kilkadziesiąt zwierząt, których leczenie, przygotowywanie do adopcji, utrzymanie, generuje bardzo duże wydatki. Dlatego jesteśmy zmuszeni prosić o pomoc.

Oto Lusia, zwana Lusesitą :) Lusia to seniorka, która trafiła pod naszą opiekę we wrześniu 2014 roku. Do dnia dzisiejszego Lusi nie udało się znaleźć domu. Kto by chciał starą, schorowaną sukę :( Szczęście w nieszczęściu, że od ponad roku Lusia mieszka w domu tymczasowym. Ma namiastkę prawdziwego domu, czuje się kochana. Koszty jej utrzymania ponosi cały czas nasza Fundacja. A Lusia, jak już wspominaliśmy, to schorowana seniorka. Alergiczka, mogąca jeść tylko specjalną karmę, cierpiąca na nawracające zapalenie uszu, do tego, ponad rok temu pojawił się problem z lewym okiem. Okulista stwierdził zwichnięcie soczewki do komory przedniej oka lewego, obrzęk śródbłonka rogówki. Bardzo nieprzyjemne i bolesne schorzenie. Oko Lusi wyglądało jakby miało za chwilę wyskoczyć z oczodołu. Ostatni rok upłynął na ciągłych konsultacjach lekarskich, wdrażaniu coraz to nowych leków i kropli. Oko na moment się "zaleczało", żeby po krótkim czasie znów dać o sobie znać. Wreszcie, w marcu 2017, nawrót choroby był tak gwałtowny i bolesny dla suni, że lekarze zdecydowali o usunięciu gałki ocznej. W związku z tym, że Lusia jest straszą suką, przed znieczuleniem musieliśmy wykonać szereg badań, by zminimalizować ryzyko narkozy. Badania krwi, konsultacja kardiologiczna, zdjęcia RTG klatki piersiowej, sama operacja i leczenie pooperacyjne z hospitalizacją wygenerowało kwotę 1000 zł. Jak dla nas, przy takiej ilości zwierzaków, jest to kwota nie do udźwignięcia :( Dlatego mamy ogromną prośbę do wszystkich - pomóżcie nam spłacić dług za leczenie Lusi. Bardzo prosimy.

Aktualności

 • Fundacja Bezdomniaki - awatar

  Fundacja Bezdomniaki

  17.03.17
  17.03.17

  Lusia po operacji. Teraz już musi być tylko lepiej.

  Zdjęcie aktualności 3 680

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.03.17
  21.03.17

  Zdrowiej psino

Wpłaty - 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
18
Anonimowy Darczyńca
Renata - awatar
10
Renata
A.W. - awatar
50
A.W.
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
saina - awatar
30
saina
Katarzyna - awatar
30
Katarzyna
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Klaudia - awatar
20
Klaudia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.