Zbiórka Wsparcie dla bezdomnej Lusi - zdjęcie główne

Wsparcie dla bezdomnej Lusi

900 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Jesteśmy Fundacją, która pomaga bezdomnym zwierzakom. Nasz Fundacja - Fundacja Bezdomniaki, jest organizacją non-profit, skupia samych wolontariuszy, którzy z dobrego serca pomagają bezbronnym braciom mniejszym. Mamy pod opieką kilkadziesiąt zwierząt, których leczenie, przygotowywanie do adopcji, utrzymanie, generuje bardzo duże wydatki. Dlatego jesteśmy zmuszeni prosić o pomoc.

Oto Lusia, zwana Lusesitą :) Lusia to seniorka, która trafiła pod naszą opiekę we wrześniu 2014 roku. Do dnia dzisiejszego Lusi nie udało się znaleźć domu. Kto by chciał starą, schorowaną sukę :( Szczęście w nieszczęściu, że od ponad roku Lusia mieszka w domu tymczasowym. Ma namiastkę prawdziwego domu, czuje się kochana. Koszty jej utrzymania ponosi cały czas nasza Fundacja. A Lusia, jak już wspominaliśmy, to schorowana seniorka. Alergiczka, mogąca jeść tylko specjalną karmę, cierpiąca na nawracające zapalenie uszu, do tego, ponad rok temu pojawił się problem z lewym okiem. Okulista stwierdził zwichnięcie soczewki do komory przedniej oka lewego, obrzęk śródbłonka rogówki. Bardzo nieprzyjemne i bolesne schorzenie. Oko Lusi wyglądało jakby miało za chwilę wyskoczyć z oczodołu. Ostatni rok upłynął na ciągłych konsultacjach lekarskich, wdrażaniu coraz to nowych leków i kropli. Oko na moment się "zaleczało", żeby po krótkim czasie znów dać o sobie znać. Wreszcie, w marcu 2017, nawrót choroby był tak gwałtowny i bolesny dla suni, że lekarze zdecydowali o usunięciu gałki ocznej. W związku z tym, że Lusia jest straszą suką, przed znieczuleniem musieliśmy wykonać szereg badań, by zminimalizować ryzyko narkozy. Badania krwi, konsultacja kardiologiczna, zdjęcia RTG klatki piersiowej, sama operacja i leczenie pooperacyjne z hospitalizacją wygenerowało kwotę 1000 zł. Jak dla nas, przy takiej ilości zwierzaków, jest to kwota nie do udźwignięcia :( Dlatego mamy ogromną prośbę do wszystkich - pomóżcie nam spłacić dług za leczenie Lusi. Bardzo prosimy.

Aktualizacje


 • Fundacja Bezdomniaki - awatar

  Fundacja Bezdomniaki

  17.03.2017
  17.03.2017

  Lusia po operacji. Teraz już musi być tylko lepiej.

  Zdjęcie aktualizacji 3 680

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.03.2017
  21.03.2017

  Zdrowiej psino

900 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Renata - awatar
Renata
10
A.W. - awatar
A.W.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
saina - awatar
saina
30
Katarzyna - awatar
Katarzyna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Klaudia - awatar
Klaudia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij