Zbiórka Nie chcemy za tęczowy most.. - miniaturka zdjęcia

Nie chcemy za tęczowy most.. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Nie chcemy za tęczowy most.. - zdjęcie główne

Nie chcemy za tęczowy most..

460 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani..

Bycie wolontariuszem to nie tylko przytulanie przesłodkich kociaków. To często ogromny ból, który sprawia, że my też wolelibyśmy nie widzieć, nie czuć, nie być tak blisko. Czasem słońce znika - jest tylko słony deszcz i znienawidzona tęcza, za którą odchodzą nasi podopieczni :( Jest ich już tam tak niesamowicie dużo..

Wiecie jak to jest uratować przed śmiercią parodniowe lub parotygodniowe kociaki, patrzeć jak dorastają i kochają nas całym swoim serduchem a potem oddać je w objęcia śmierci?? Radosne zabawy i harce cichną , przygniecione poteżnym uścickiem parwowirusa. Mruczenie zadowolenia przeobraża się w cichutkie pożegnanie ze światem. Maluchy znikają. Odchodzą.. Nic po nich nie zostaje oprócz śladów w naszych sercach. Tupot małych łapek jest coraz słabszy, coraz ich mniej :( 

Nie mamy już łez by żegnać kolejne kociaki. Robimy , co możemy, by pomóc im w tej nierównej walce :( Ogarnia nas bezradność , bezsilność i zwątpienie.

Faktury się mnożą a nam brakuje środków na kolejne kosztowne wizyty u weterynarzy. Nasze dzieciaczki muszą dostać wszystko, co możliwe , by miały szansę wygrać tę wojnę. One nie chcą jeszcze przechodzić na drugą stronę tęczy.

Pomóż im zostać <3 Przed nimi jeszcze całe kocie życia. Błagamy o pomoc dla naszych podopiecznych.

Surowice, kroplówki, leki, ciągłe wizyty,pobyty w lecznicy i pokaźna ilość pacjentów ( wirus zaatakował w trzech dużych domach tymczasowych ) - to generuje ogromne koszta  :(((  

Wiemy, że nie powinniśmy patrzeć na pieniądze, ale bez nich nie opłacimy leczenia. 

Pomożecie nam wygrać z parwowirusem??

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
460 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 7

Edyta Gambal - awatar
Edyta Gambal
200
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzych Qbacki - awatar
Krzych Qbacki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aneta - awatar
Aneta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij