Zbiórka Lwów Zawsze Polski. - zdjęcie główne

Lwów Zawsze Polski.

21 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Zov Hax - awatar

Zov Hax

Organizator zbiórki

Celem zbiórki jest akcja świadomościowa i medialna, album fotografii i wystawa fotograficzna, która będzie zwieńczeniem akcji. Akcja, album i wystawa mają przypomnieć Polakom o polskości Lwowa i Kresów, Lwowa - miasta legendy, źródła polskości, polskiej kultury i patriotyzmu, miasta które wciąż, bezprawnie - na mocy porozumień Stalina z przywódcami aliantów, porozumień, w których Polska nie brała udziału, pozostaje pod okupacją ukraińską - w obszarze postsowieckiej Republiki Ukraińskiej. Dzisiejsza Republika Ukraińska nie ma żadnych materialnych ani historycznych praw do tego starożytnego polskiego miasta i okupuje je bezprawnie. Akcja ma za zadanie przypomnieć Polakom, że Lwów powinien wrócić do Polski, a okupacja ukraińska powinna zostać zakończona na mocy obustronnych porozumień.


Zebrana kwota zostanie wykorzystana na wykonanie cyklu fotografii Lwowa z uwzględnieniem najbardziej polskich miejsc (kamienic, zabytków, placów, sklepów, kościołów, związanych z polską historią i kultura) - fotografie będą miały charakter dokumentalno-artystyczny - powstaną w ramach 2-3 miesięcznego pobytu we Lwowie (w okresie letnim i jesiennym). Zebrane środki zostaną przeznaczone również na zakup materiałów niezbędnych do wykonania cyklu fotografii analogowych (filmy fotograficzne), przygotowanie skanów i wydruków wysokiej jakości wybranych fotografii (20-30 szt. ) na archiwalnym papierze fotograficznym, które będą pokazywane później na wystawie, i przygotowanie albumu 30 do 50 fotografii (planowany wydruk albumu w ilości 500 egzemplarzy). Przygotowaniu strony internetowej na portalu społecznościowym  FB - Lwów Zawsze Polski, na której będzie można śledzić relację z akcji, i realizacji fotografii, oraz informacje o przygotowaniu albumu i wystawy. Zebrane środki pozwolą też na stworzenie strony www, na której zostaną zamieszczone fotografie a cała akcja opisana.

fot Zov, Trutnov (fotografia otworkowa, technika klasyczna)


Mam nadzieję, że dzięki waszemu udziałowi i wsparciu uda się zrealizować projekt i poruszyć świadomości Polaków, przypomnieć polskie korzenie Lwowa, przywrócić pamięć miasta Polakom mieszkającym w Polsce i poza granicami kraju. Zapraszam do włączenia się do akcji. Pierwsze 500 osób, które wpłaci 80zł lub więcej otrzyma gratisowy album (z numerowanej serii 500 albumów), który powstanie w ramach akcji. W przypadku zebrania większej kwoty, będzie możliwe wydrukowanie większej ilości albumów lub zrealizowania większej ilości wystaw i akcji promujących ideę wystawy i powrotu Lwowa do Polski.

plan realizacji:

1. Zebranie odpowiedniej kwoty (kwiecień -czerwiec)

2. Praca fotograficzne w Lwowie - lato-jesień 2017r. przygotowanie albumu i fotografii na wystawę jesień - zima 2017r. Wystawa. publikacja albumu - koniec 2017r początek 2018r. Relacja ze wszystkich etapów w sieci i na stronach FB. 


Zapraszam.

Zov - Fotograf, hipertekstualista, miłośnik kresów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    11.03.2017
    11.03.2017

    Pełne poparcie! Powodzenia. Lwów zawsze Polski.

21 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Zov Hax - awatar

Zov Hax

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij