Zbiórka Półłysa koteczka - diagnozujemy - miniaturka zdjęcia

Półłysa koteczka - diagnozujemy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Półłysa koteczka - diagnozujemy - zdjęcie główne

Półłysa koteczka - diagnozujemy

240 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kubiszewska - awatar

Monika Kubiszewska

Organizator zbiórki

Azylowe Stado to miejsce dla zwierzaków, które potrzebują pomocy - znajdujemy się nawzajem...Teraz pod moje skrzydła trafiła Klarusia, zgarnięta z ulicy, z łysym zadkiem ;(

Wstępna wizyta u weta nic nie wniosła - pcheł nie widać. Musż eją - po pierwsze odrobaczyć, odkarmić, uzupełnić braki witamin i mikroelementów. Potem zrobię testy FIV, FELV, badania krwi i wysterylizuję. No i jeśli stan łysolka nie będzie sie poprawiał - diagnozujemy dalej. 

Klarusia potrzebuje dobrej karmy, preparatów, i pieniędzy na weterynarza. Jest wspaniałym miziakiem, jednak widać po niej, jak dużo przeszła - chude kostki miedniczne aż kłują w rękę przy głaskaniu.. Zmierzwione resztki sierści stoją jak druty ;( Mruczy, łasi się i jednocześnie warczy, jakby nie wiedziała czy ktoś ma dobre zamiary, czy złe ;(

Pomóżcie Klarusi! Wpłać piątaka na bezdomniaka!

Zwierzaków w Stadzie jest 29 - to naprawdę powalające koszty...pomóż proszę.

Monika

edit - Klara już po badaniach i testach. Testy ujemne, wyniki krwi bardzo przyzwoite. Weterynarz podejrzewa, ze mogą to być stresowe łysienia, i też mi się tak wydaje.. Kicia prawdopodobnie została w zeszłym roku podrzucona pod agroturystykę, do obcego stada, i niestety to odbiło sie na jej zdrowiu. Kupuję dziewczynie obroże feromonową, na wyciszenie...dostaje też pastę relax dla kotów. Za jakiś czas - jak odzipnie zrobię sterylkę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Kubiszewska - awatar

  Monika Kubiszewska

  24.04.2019
  24.04.2019

  Są juz wyniki Klary, oto wiadomość od weterynarza:
  Pani Moniko, we krwi zdrowa.
  Myślę, że nie ma przeciwwskazań do sterylizacji, ale chyba najpierw spróbowałabym z obrożą feromonową (feliway), żeby wykluczyć podłoże stresowe.

  Zdjęcie aktualizacji 30 204

240 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kubiszewska - awatar

Monika Kubiszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Danusia - awatar
Danusia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
JozinKitaNiuniek - awatar
JozinKitaNiuniek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij