Zbiórka Półłysa koteczka - diagnozujemy - miniaturka zdjęcia

Półłysa koteczka - diagnozujemy

Zbiórka Półłysa koteczka - diagnozujemy - zdjęcie główne

Półłysa koteczka - diagnozujemy

240 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Monika Kubiszewska - awatar

Monika Kubiszewska

Organizator zbiórki

Azylowe Stado to miejsce dla zwierzaków, które potrzebują pomocy - znajdujemy się nawzajem...Teraz pod moje skrzydła trafiła Klarusia, zgarnięta z ulicy, z łysym zadkiem ;(

Wstępna wizyta u weta nic nie wniosła - pcheł nie widać. Musż eją - po pierwsze odrobaczyć, odkarmić, uzupełnić braki witamin i mikroelementów. Potem zrobię testy FIV, FELV, badania krwi i wysterylizuję. No i jeśli stan łysolka nie będzie sie poprawiał - diagnozujemy dalej. 

Klarusia potrzebuje dobrej karmy, preparatów, i pieniędzy na weterynarza. Jest wspaniałym miziakiem, jednak widać po niej, jak dużo przeszła - chude kostki miedniczne aż kłują w rękę przy głaskaniu.. Zmierzwione resztki sierści stoją jak druty ;( Mruczy, łasi się i jednocześnie warczy, jakby nie wiedziała czy ktoś ma dobre zamiary, czy złe ;(

Pomóżcie Klarusi! Wpłać piątaka na bezdomniaka!

Zwierzaków w Stadzie jest 29 - to naprawdę powalające koszty...pomóż proszę.

Monika

edit - Klara już po badaniach i testach. Testy ujemne, wyniki krwi bardzo przyzwoite. Weterynarz podejrzewa, ze mogą to być stresowe łysienia, i też mi się tak wydaje.. Kicia prawdopodobnie została w zeszłym roku podrzucona pod agroturystykę, do obcego stada, i niestety to odbiło sie na jej zdrowiu. Kupuję dziewczynie obroże feromonową, na wyciszenie...dostaje też pastę relax dla kotów. Za jakiś czas - jak odzipnie zrobię sterylkę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Kubiszewska - awatar

  Monika Kubiszewska

  24.04.19
  24.04.19

  Są juz wyniki Klary, oto wiadomość od weterynarza: Pani Moniko, we krwi zdrowa. Myślę, że nie ma przeciwwskazań do sterylizacji, ale chyba najpierw spróbowałabym z obrożą feromonową (feliway), żeby wykluczyć podłoże stresowe.

  Zdjęcie aktualizacji 30 204

240 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Monika Kubiszewska - awatar

Monika Kubiszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Danusia - awatar
Danusia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
JozinKitaNiuniek - awatar
JozinKitaNiuniek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij