Zbiórka Pomóż uratować moją mamę - miniaturka zdjęcia

Pomóż uratować moją mamę Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż uratować moją mamę - zdjęcie główne

Pomóż uratować moją mamę

0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Natkaniec - awatar

Justyna Natkaniec

Organizator zbiórki

Matkę ma się tylko jedną i ja o swoją będę walczyć z całych sił. Nasz spokojny świat rozpadł się na kawałki wiosną 2017 roku, kiedy lekarze wykryli u mojej mamy nowotwótr złośliwy jelita grubego. Od razu rozpoczęto radio i chemioterapię, aby zatrzymać rozwój raka. We wrześniu mama miała operację, podczas której lekarze mieli usunąć jej guz. Nie zrobili tego, ponieważ był nieoperacyjny. W czasie operacji wyciągnięto mamie stomię, ale 2 miesiące później trafiła z powrotem do szpitala z powodu jej zarośnięcia. Każda potrzeba fizjologiczna wywołuje u mamy niewyobrażalny ból. Za każdym razem zwija się z bólu na łóżku, a łzy ciekną jej ciurkiem. Obecnie urosła ogromna przepuklina stomijna, a kolejne chemie nie dają żadnego rezultatu w poprawie zdrowia mamy. Co więcej, pojawiły się przerzuty - na węzły chłonne jamy brzusznej, otrzewną i przestrzeń zaotrzewnową. 

Łącznie mama przyjęła 28 cykli naświetlania oraz 20 cykli chemii, aby w czerwcu tego roku usłyszeć, że nie ma już dla niej leczenia. Wydali wyrok. Natychmiast zaczęliśmy szukać lekarzy w całej Polsce. Udało się, lekarz we Wrocławiu zaprosił mamę na wizytę. Zakwalifikował ją na zabieg paliatywnej cytoredukcja echolaserem. Żadna operacja nie wchodzi w grę, ponieważ otwarcie mamy grozi śmiercią na stole operacyjnym. Zabieg echolaserem jest ostatnią szansą, lecz jest kosztowny i zostało mało czasu. Pierwszy zabieg miałby odbyć się już w połowie lipca, kolejny za około półtora miesiąca. Wierzę, że są ludzie o wielkich sercach i pomogą mojej mamie wygrać walkę o życie!

Justyna, córka Basi

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Natkaniec - awatar

Justyna Natkaniec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij