Zbiórka Pomóż uratować moją mamę - miniaturka zdjęcia

Pomóż uratować moją mamę

Zbiórka Pomóż uratować moją mamę - zdjęcie główne

Pomóż uratować moją mamę

0 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Justyna Natkaniec - awatar

Justyna Natkaniec

Organizator zbiórki

Matkę ma się tylko jedną i ja o swoją będę walczyć z całych sił. Nasz spokojny świat rozpadł się na kawałki wiosną 2017 roku, kiedy lekarze wykryli u mojej mamy nowotwótr złośliwy jelita grubego. Od razu rozpoczęto radio i chemioterapię, aby zatrzymać rozwój raka. We wrześniu mama miała operację, podczas której lekarze mieli usunąć jej guz. Nie zrobili tego, ponieważ był nieoperacyjny. W czasie operacji wyciągnięto mamie stomię, ale 2 miesiące później trafiła z powrotem do szpitala z powodu jej zarośnięcia. Każda potrzeba fizjologiczna wywołuje u mamy niewyobrażalny ból. Za każdym razem zwija się z bólu na łóżku, a łzy ciekną jej ciurkiem. Obecnie urosła ogromna przepuklina stomijna, a kolejne chemie nie dają żadnego rezultatu w poprawie zdrowia mamy. Co więcej, pojawiły się przerzuty - na węzły chłonne jamy brzusznej, otrzewną i przestrzeń zaotrzewnową. 

Łącznie mama przyjęła 28 cykli naświetlania oraz 20 cykli chemii, aby w czerwcu tego roku usłyszeć, że nie ma już dla niej leczenia. Wydali wyrok. Natychmiast zaczęliśmy szukać lekarzy w całej Polsce. Udało się, lekarz we Wrocławiu zaprosił mamę na wizytę. Zakwalifikował ją na zabieg paliatywnej cytoredukcja echolaserem. Żadna operacja nie wchodzi w grę, ponieważ otwarcie mamy grozi śmiercią na stole operacyjnym. Zabieg echolaserem jest ostatnią szansą, lecz jest kosztowny i zostało mało czasu. Pierwszy zabieg miałby odbyć się już w połowie lipca, kolejny za około półtora miesiąca. Wierzę, że są ludzie o wielkich sercach i pomogą mojej mamie wygrać walkę o życie!

Justyna, córka Basi

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Justyna Natkaniec - awatar

Justyna Natkaniec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij