Zbiórka Pomóżmy Hubertowi żyć - zdjęcie główne

Pomóżmy Hubertowi żyć

993 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Angelika Pietrzak - awatar

Angelika Pietrzak

Organizator zbiórki

Pomóżmy Hubertowi żyć!

Hubert- chłopiec radosny, normalnie się rozwijający do grudnia 2016 roku. Właśnie wtedy. wszystko się zaczęło... pierwszy atak padaczki, wizyta u lekarza, strach, lęk, szpital i leki...diagnoza padaczka. Powrót do domu, przyjmowanie leków, wszystko ku lepszemu. 

Maj 2017r. stan się pogorszył. Leki przestały działać, Hubert traci równowagę, ma problem z chodzeniem. Huberta trafia do szpitala. Kolejne leki, wypis, Hubert w domu. Przez dwa tygodnie stan się nie poprawia. Hubert trafia do szpitala dziecięcego im.prof. dr. med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie. Kolejne szczegółowe badania i jest diagnoza: Ceroidlipofuscynoza neuronalna typu 2(CLN2). 

Pierwsze pytanie: - Co to jest?!Tkz. Choroba Battena. Rzadka choroba metaboliczna o podłożu genetycznym.  Dziecko dziedziczy ją, gdy obioje z rodziców posiadają wadliwy gen. Dzieci rowijają się do 2-3 roku życia. Nastpenie  zaczynają się pierwsze objawy padaczki, dziecko cofa sie w rozwoju, przestaje chodzić, mówić, jeść, traci zwrok i słuch. Choroba zabiera rodzicom dziecko. Najgorsza wiadomosć choroba jest nieuleczalna. To jakby nagle ktoś zabrał dziecko, zabrał mu wszystkie umiejętmności i zostawił. W Polsce żyje ok. 20 dzieci, w większośći ich stan jest zaawansowany. Hubert jednak jest w dobrej kondycji, jedyny jak razie objaw to padaczki i tąpnięcia. Rodzice szukają ratunku nie tylko w Polsce. Udało się Niemcy, dokładnie Hamburg. Klinika która zajmuję się tą chorobą. 

16.08.2017 Hubert trafia do kliniki. Lekarze dają nadzieje, Hubert jest jeszcze w dobrej kondycji, kwalifikuje się do operacji.Jest ratunek, Hubert może życ. Operacja wszczepienia implantu w mózg, leki, rehabilitacja to wszystko może się udać. Hubert może żyć,  leki do końca życia, ale będzie żyć. Jednak to wszystko kosztuje samo ubezpieczenie plus pobyt. Rodzice Huberta przenoszą się do Niemiec, zostawiając tutaj swój dom, rodzine i życie. Jednak sami nie dadzą rady uzbierać pieniędzy na leczenie Huberta. Na poczatęk potrzebna jest kwota 40 000 zł. Jak narazie jest to ,, kropla w morzu potrzeb". Wielka prośba aby każdy mógł chociaż małą ,,cegiełkie" dodać by pomóc Hubertowi. To tak dużo dla małego dziecka. Nagroda jest życie i uśmiech dziecka.

Bardzo prosimy o pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Gosia - awatar

  Gosia

  11.10.2017
  11.10.2017

  Rośnij w zdrowiu maleństwo 😉

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.09.2017
  01.09.2017

  Asia i Wojtek

993 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Angelika Pietrzak - awatar

Angelika Pietrzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Gosia - awatar
Gosia
50
monika - awatar
monika
50
Ania - awatar
Ania
5
Agnieszka Piechocińska - awatar
Agnieszka Piechocińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij