Zbiórka Nigdy nie będziesz szła sama - miniaturka zdjęcia

Nigdy nie będziesz szła sama Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Nigdy nie będziesz szła sama - zdjęcie główne

Nigdy nie będziesz szła sama

157 509 zł  z 160 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 840 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Tysiąc - awatar

Alicja Tysiąc

Organizator zbiórki

Nazywam się Alicja Tysiąc. 20 lat temu prawie całkowicie straciłam wzrok, ponieważ zostałam zmuszona do donoszenia ciąży. Od tego czasu staram się utrzymywać i płacić wysokie rachunki za leczenie. Potrzebuje pomocy w zakupie niezbednych lekarstw okulistycznych, onkologicznym które nie są refundowane oraz badań diagnostycznych Wizyty wszystkie dotychczas podjęte iwysiłki lekarzy okazały się tylko częściowo skuteczne i nadal grozi mi całkowita utrata wzroku!!!


Dziś znajduję się w tej tragicznej sytuacji z powodu ostrego prawa anyaborcyjnego i dlatego, że lekarze odmówili mi pomocy. W 2000 r. byłam w ciąży trzeci raz, a lekarze wiedzieli, że najprawdopodobniej stracę wzrok rodząc, ponieważ spowodowałoby to odwarstwienie siatkówki. Mimo to zostałam zmuszona, by urodzić. Nie mogłam pozwolić sobie na wyjazd za granicę w celu dokonania aborcji.W wyniku porodu prawie całkowicie straciłam wzrok. Musiałam przejść wielokrotne operacje - nadal muszę przebywać pod nadzorem medycznym i codziennie przyjmować leki. Przy wsparciu organizacji feministycznych złożyłam pozew przeciwko Polsce przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka, który w 2007 r. orzekł, że zostałam bezprawnie zmuszona do donoszenia ciąży.W odpowiedzi na to czołowi politycy i przedstawiciele Kościoła rozpoczęli kampanię nienawiści przeciwko mnie. Było aż 67 organizacji katolickich. Powiedzieli, że jestem morderczynią,która nie powinna wychowywać dzieci, ponieważ zdradziła sprawę narodową. Do dziś jestem napiętnowana i karana za moją decyzję o walce o moje prawa.


Pracodawcy nie dają mi pracy. Nie prowadzę tej walki tylko dla siebie - walczę o prawo wszystkich kobiet w ciąży do ochrony zdrowia i życia. Powinnyśmy mieć prawo do podejmowania autonomicznych decyzji dotyczących naszych własnych ciał, by zdecydować, czy chcemy mieć dzieci, a jeśli tak, to kiedy i ile.Uważam, że państwo powinno zapewnić wszystkim obywatelom podstawowe poczucie bezpieczeństwa i godności. Bezpieczeństwa nie mam, a z godności zostałam obdarta!!!


Dziękuję za pomoc, drodzy przyjaciele! Dzięki Państwa pomocy moje życie stało się łatwiejsze i mniej bolesne.


Dziękuję, że jesteście w tych trudnych chwilach razem ze mną❤️!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Alicja Tysiąc - awatar

  Alicja Tysiąc

  20.11.2021
  20.11.2021

  Kochani, bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty❤️. Zostało bardzo maleńko czasu na uzbieranie 1304 zł. Bardzo proszę, sama nie dam rady. Pieniądze muszę jeszcze zamówic ze zbiórki. Błagam o pomoc❤️grudzień jest ostatnim miesiącem konsultacji i podaniem ostatniego leku. DZIĘKUJE ŻE JESTEŚCIE TYLE CZASU ZE MNĄ❤️❤️❤️

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Karolina Serwin - awatar

  Karolina Serwin

  03.03.2024
  03.03.2024

  ❤️

 • Jacek63 - awatar

  Jacek63

  14.07.2022
  14.07.2022

  Niech się Pani trzyma, Pani Alicjo! Ludzie dobrej woli nie pozwolą, by się Pani działa krzywda!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.12.2021
  20.12.2021

  Drodzy Państwo, z ciężkim sercem muszę powiedzieć to, o czym wiadomo już od paru dni. Alicja Tysiąc nie żyje. Zabiła ją niewlasciwa, wręcz skandalicznie zła opieka podczas covidu. Bez podstaw odmawiano jej widzeń z rodziną. Nie zapewniano jej podczas pobytu w szpitalu higieny, a nawet jedzenie czy picia! Odmawiano omówienia podania planu leczenia czy zezwolenia na przyjęcie własnych suplementów. W tej sytuacji można pokusić się o stwierdzenie, że na Alicji która tyle w życiu przeszła (a która została rozpoznana przez kadrę szpitala jako "ta aborcjonistka"), został wykonany wyrok w białych rękawiczkach. Alicji wprowadzono bez wyraźnego powodu w śpiączkę *(!), z której już nigdy się nie obudziła. Była radną Warszawy poprzedniej kadencji, osierociła trójkę dzieci. Świeć Panie nad jej duszą i daj zaznać sprawiedliwości chociaż po śmierci.

 • Monika M. - awatar

  Monika M.

  16.12.2021
  16.12.2021

  Zdrowia i odwagi, Pani Alicjo!

 • KAMIL - awatar

  KAMIL

  16.12.2021
  16.12.2021

  Pani Alicjo ! Proszę się trzymać i wszystkiego dobrego!

157 509 zł  z 160 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 840 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Tysiąc - awatar

Alicja Tysiąc

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3 840

Karolina Serwin - awatar
Karolina Serwin
50
Michał Rek - awatar
Michał Rek
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij