
Witaaam
Mam 22lata Jak wspomniałem w opisie chciał bym póki co ogarnąć 2 pokoje w starym budynku, za pieniądze ze zbiórki najprawdopodobniej kupił bym materiał do tynkowania, akurat tak się złożyło że pracuje przy Tynkach (jakieś zdjęcie z pracy), jak bym miał materiał musiał bym rozprowadzić kable a później gadał bym z szefem żeby te pokoje wytynkować, myślę że da radę, no i później po woli posadzkę itp itd, pieniądze z zbiórki dały by mi dużo bo by przyspieszyły i myślę że bardziej zmotywowały do następnych etapów 😀 za wpłatę z góry dziękujęe

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!