Zbiórka Dla osieroconych dzieci Piotrka - miniaturka zdjęcia

Dla osieroconych dzieci Piotrka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla osieroconych dzieci Piotrka - zdjęcie główne

Dla osieroconych dzieci Piotrka

148 077 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 029 osób
Przyjaciele Piotra - awatar

Przyjaciele Piotra

Organizator zbiórki

Ta wiadomość uderzyła w nas niczym grom. Niedziela 16 lipca była pięknym słonecznym dniem. Piotr wraz z przyjaciółmi chciał ją spędzić w górach. Kochał je. Niestety, wycieczka rowerowa po słowackiej stronie Tatr zakończyła się dramatem. Straciliśmy wielkie, serdeczne GÓRALSKIE serce. Chwila nieuwagi, nieszczęśliwy wypadek i Piotra nie ma już z nami.  Zginął nasz przyjaciel, kumpel, kolega ze stoku, partner z folkowej sceny, członek grupy regionalnej "Podhale" - Grupa Spiska z Jurgowa i założyciel szkoły narciarskiej SkiPlus w Jurgowie oraz członek miejscowego OSP Jurgów.

Na Spiszu, skalnej ziemi sąsiadującej z Podhalem nie ma chyba osób, które Go nie znały. Zawsze się zatrzymał, pogadał, pożartował… Zawsze chętny do pomocy. Zawsze pełen pomysłów. Kochał życie i życie kochało Jego...

Zginął przede wszystkim Tata trójki małych dzieci, zginął ukochany Mąż. Tata, który zawsze wspierał swoje dzieci, dopingował i był dumny z ich osiągnięć. Tata, który mocno wierzył w to, że będzie mu dane zobaczyć, jak dorastają i jak osiągają swoje życiowe sukcesy. Liczył, że będzie przy nich też w tych złych chwilach, by móc je wesprzeć, tak jak tylko ojciec potrafi to zrobić. Ojciec, który ze swojej rodziny był bardzo dumny i którą kochał ponad życie.

Piotrek sam jako dziecko, bardzo wcześnie stracił tatę. Bardzo to przeżył, dlatego tak bardzo kochał swoją rodzinę i dzieci. Chciał dać im wszystko, co tylko mógł, a nawet więcej. Chciał, by nigdy w życiu niczego im nie zbrakło, by nigdy tak jak on, nie musiały przeżywać ważnych dla nich chwil, myśląc, że te byłyby jeszcze piękniejsze, gdyby byli razem z nimi obaj rodzice.

Niestety życie zdecydowało inaczej. Przekorny los zafundował tragiczną powtórkę. Piotr już na zawsze będzie w naszych sercach. Nie będzie jednak wsparciem dla żony Magdy oraz Bartka (10 lat), Anielki (7 lat) i Kamilki (2 lata).

W życiu dziecka nic i nikt nie zastąpi taty. Każda wdowa zrobiłaby wszystko, by znów przytulić swojego męża. Niestety, tym razem szczęśliwego zakończenia nie będzie. Tragedia już na zawsze odcisnęła swoje piętno na tej rodzinie. 

Dlatego musimy zrobić wszystko, by w tych trudnych chwilach wspomóc Magdę i dzieciaki. Przed nimi naprawdę trudny czas. Muszą pogodzić się z tą wielką stratą.

Najpierw jednak muszą sprawić, by ich mąż i tata wrócił do rodzinnego Jurgowa, gdzie będą mogli się z nim pożegnać. Muszą też kiedyś wrócić do życia, które wcale nie będzie dla nich bardziej łaskawe niż dotychczas. Wręcz przeciwnie... Czeka ich teraz cała masa problemów do rozwiązania i kosztów do pokrycia.

Dlatego mieszkańcy Jurgowa, przyjaciele śp. Piotra zdecydowali, że warto założyć zbiórkę, która ma na celu zebranie pieniędzy dla wdowy i dzieci. Wiemy, że na świecie jest sporo zła i cierpienia. Nie prosimy o wiele. Jeśli jednak możecie wspomóc tę rodzinę nie tylko dobrą myślą i modlitwą, ale też kilkoma złotymi — mówimy wielkie góralskie "Bóg Zapłać".

Piotrek miał w całej Polsce wielu przyjaciół. Nie jesteśmy pewni czy można dziś zliczyć wszystkie dzieciaki, które pod jego okiem nauczyły się jeździć na nartach. Są też tysiące dorosłych, których spotkał on na stoku w Jurgowie i zaszczepił w nich miłości do białego sportu. Być może ta  wiadomość trafi także do którejś z tych osób. Prosimy o pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Przyjaciele Piotra - awatar

  Przyjaciele Piotra

  27.07.2023
  27.07.2023

  Przyjaciele, znajomi i wy... nieznajomi darczyńcy, którzy przeczytaliście naszą historię i okazaliście pomoc.

  Z całego serca chcę podziękować wszystkim Wam za okazane wsparcie finansowe, materialne i duchowe. Dziękujemy za to, że są ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka. Śmierć Piotrka, naszego męża i taty jest dla nas olbrzymią tragedią. Choć dalej nie możemy uwierzyć, że nie ma go już z nami, to jedyne co pocieszało nas w tych trudnych chwilach, jakie nastąpiły po jego śmierci, to fakt, że wokół nas jest tyle wspaniałych ludzi.

  Wasze wsparcie jest dla nas bezcenne. To dotkliwe wydarzenie pokazało nam, że obecność ludzi, ich dobre słowo i wsparcie jest bezcenne.

  Serdeczne dziękujemy przede wszystkim, którzy wsparli zorganizowaną dla nas zbiórkę pieniędzy. Jest mnóstwo osób dobrej woli, którzy wsparli tę inicjatywę, wymyśloną na gorąco przez przyjaciół Piotrka. Do każdego z Was przesyłamy ogromne słowa uznania. Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa... wtedy proste słowo zawiera wszystko, co chcemy powiedzieć.

  DZIĘKUJEMY!!!

  Magda Gajdzis wraz z dziećmi.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.07.2023
  29.07.2023

  :)

 • marcin makosz - awatar

  marcin makosz

  25.07.2023
  25.07.2023

  Nigdy nie będziecie sami, Piotr patrzy teraz z miłością na was z góry i wie, że sobie poradzicie. Trzymajcie się kochani ❤️

 • Od przyjaciół Basi i Maćka Gombos - awatar

  Od przyjaciół Basi i Maćka Gombos

  22.07.2023
  22.07.2023

  Madziu trzymaj się mocno Piotruś się będzie wami z góry opiekował

 • Tomadz jsbx - awatar

  Tomadz jsbx

  22.07.2023
  22.07.2023

  C

 • Tomadz gyteb - awatar

  Tomadz gyteb

  22.07.2023
  22.07.2023

  Z

148 077 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 029 osób
Przyjaciele Piotra - awatar

Przyjaciele Piotra

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 029

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marcin Wojtysiak - awatar
Marcin Wojtysiak
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dariusz Polański - awatar
Dariusz Polański
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jarek & Magda - awatar
Jarek & Magda
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Pawel - awatar
Pawel
100
Sławomir - awatar
Sławomir
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij