Zbiórka Dziadulek i jego chore serduszko - miniaturka zdjęcia

Dziadulek i jego chore serduszko Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dziadulek i jego chore serduszko - zdjęcie główne

Dziadulek i jego chore serduszko

251 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kortus - awatar

Karolina Kortus

Organizator zbiórki

Jestem wolontariuszką Stowarzyszenia ALS Pomoc dla zwierząt, 

jesteśmy małym zespołem, mamy pod opieką ok.30 psów i ok. 20 kotów, pomagamy jak tylko możemy i nikomu staramy się nie odmawiac. Niestety mamy bardzo ciężki okres, nasze dlugi w klinikach to kwoty w tysiącach...Chciałabym uzbierac potrzebna kwotę na  diagnostyke i leczenie dziadulka Kajtka.

Miko - w domu tymczasowym został przemianowany na Kajtka. Psiak przebywa obecnie w domu tymczasowym, niestety za jakiś czas będzie musiał zmienić dom i cały czas szukamy kogoś chętnego, kto chciałby go przygarnąć już na zawsze.. Chłopak śpi na łóżku, lubi chodzić na spacerki i zgodnie dzieli mieszkanie z kotem. Przyszedł jednak czas, kiedy znów musimy Was prosić o pomoc finansową dla Kajtusia. Dziadeczek potrzebuje kontrolnego badania serca i krwi, a także wizyty u okulisty, być może będzie potrzebna operacja na oczko.

Ostatnio Kajtek zaczął się też wylizywać do gołej skóry i trzeba zabrać go do dermatologa, zrobić testy alergiczne. Bilans zysków i strat jest na równi, z jednej strony Kajtuś awansował i śpi w łóżku, ale z drugiej strony pojawiły się znów kłopoty zdrowotne.

Mamy nadzieję, że ponownie pomożecie Kajtusiowi, bo bez Was nie damy rady. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe dla niego. My zajmiemy się nim tu na miejscu, oddając mu całe serce, ale bez pomocy Darczyńców nie da się za wiele zdziałać...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ewa R. - awatar

  Ewa R.

  25.09.2017
  25.09.2017

  Zdrówka , siły i wytrwałości dla Psiaka <3

 • Ewa.R. - awatar

  Ewa.R.

  27.07.2017
  27.07.2017

  Poszło PARE GROSZY <3 .. zdrowiej Mały <3

251 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kortus - awatar

Karolina Kortus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ewa R. - awatar
Ewa R.
10
Agnieszka Dudzik - awatar
Agnieszka Dudzik
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa.R. - awatar
Ewa.R.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij