Zbiórka Ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii - miniaturka zdjęcia

Ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii - zdjęcie główne

Ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii

20 079 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 258 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Do katastrofy humanitarnej w północno zachodniej Syrii, gdzie w obozach dla uchodźców wewnętrznych przebywa 1,7 mln ludzi doszła tragedia trzęsienia ziemi. Pod ruinami znajdują się całe rodziny. Najczęściej już nie żyją. Świat dawno opuścił Syrię. My pomagamy od 2016 roku.

Fundacja powstała po wysiedleniu ludzi z Aleppo, jako odpowiedź na katastrofę humanitarną, w jakiej żyli i żyją Syryjczycy. Każda pora roku, gdy mieszka się w ubogim namiocie, jest zła. Ale zima to horror. Brak wody, prądu, ogrzewania, żywności doprowadza uchodźców wewnętrznych w Syrii do utraty życia i zdrowia. Każdego roku zimą umierają ludzie. Obóz, którym opiekuje się fundacja znajduje się u podnóża gór. Namioty są zniszczone. Nie mamy grantów na pomoc humanitarną. Możemy pomagać tylko dzięki Wam. Przede wszystkim pieniądze przeznaczymy na żywność, opał, grzejniki, ubrania. W obozie jest 200 rodzin. W każdej rodzinie 3-5 dzieci. Prowadzimy szkołę. Idea jest taka, żeby codziennie w szkole dzieci dostawały ciepły posiłek. I tak było poprzedniej zimy. Naszym podopiecznym codziennie zagraża śmierć. Tereny wokół obozu są bombardowane przez Rosję i reżim syryjski. Bardzo pragniemy, żeby w tym horrorze dzieci i ich rodziny miały przynajmniej ciepło i żeby nie byli głodni.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA ŚWIATŁO DLA SYRII (LIGHT FOR SYRIA) - awatar

  FUNDACJA ŚWIATŁO DLA SYRII (LIGHT FOR SYRIA)

  17.03.2023
  17.03.2023

  To są dzieci, które zostały osierocone w trzęsieniu ziemi.
  Wolontariusze organizują im zajęcia terapeutyczne, wspólne zakupy ubrań i butów oraz czas wytchnienia od smutku i osamotnienia.
  Od sześciu lat mamy doświadczenie w zajmowaniu się sierotami. W Syrii jest ich bardzo dużo.

  ➡️ Dzięki Wam rozdajemy ludziom w północno zachodniej Syrii żywność, ubrania, pieluchy, mleko dla dzieci koce, materace, gotowe posiłki, środki czystości, wyposażenie namiotów, opiekujemy się dziećmi niepełnosprawnymi oraz osieroconymi w trzęsieniu ziemi oraz w bombardowaniach.

  #earthquake

  Zdjęcie aktualizacji 115 737

Komentarze


 • Sylwia Ptaszyńska za szal tybetański - awatar

  Sylwia Ptaszyńska za szal tybetański

  19.03.2023
  19.03.2023

  Za biały szał tybetański

 • Monika Ziaja - awatar

  Monika Ziaja

  28.02.2023
  28.02.2023

  dziękuję

  • FUNDACJA ŚWIATŁO DLA SYRII (LIGHT FOR SYRIA) - awatar

   FUNDACJA ŚWIATŁO DLA SYRII (LIGHT FOR SYRIA) - Organizator zbiórki

   28.02.2023
   28.02.2023

   ❤️ DZIĘKUJEMY

 • Ola J - awatar

  Ola J

  26.02.2023
  26.02.2023

  Mlecznik licytacje

20 079 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 258 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 258

Anna - awatar
Anna
12
Romuald Rozwadowski - awatar
Romuald Rozwadowski
50
Aleksandra Wojtyńska-Bakalarczuk - awatar
Aleksandra Wojtyńska-Bakalarczuk
90
KoMarki KoMarki - awatar
KoMarki KoMarki
37
Sylwia Ptaszyńska za szal tybetański - awatar
Sylwia Ptaszyńska za szal tybetański
30
Marek Bakalarczuk - awatar
Marek Bakalarczuk
50
Ludmiła Śliwienska - awatar
Ludmiła Śliwienska
30
Izabella Wisniowska - awatar
Izabella Wisniowska
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magda - awatar
Magda
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij