Zbiórka Ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii - miniaturka zdjęcia

Ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii - zdjęcie główne

Ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii

30 482 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 497 osób

Do katastrofy humanitarnej w północno zachodniej Syrii, gdzie w obozach dla uchodźców wewnętrznych przebywa 1,7 mln ludzi doszła tragedia trzęsienia ziemi. Pod ruinami znajdują się całe rodziny. Najczęściej już nie żyją. Świat dawno opuścił Syrię. My pomagamy od 2016 roku.

Fundacja powstała po wysiedleniu ludzi z Aleppo, jako odpowiedź na katastrofę humanitarną, w jakiej żyli i żyją Syryjczycy. Każda pora roku, gdy mieszka się w ubogim namiocie, jest zła. Ale zima to horror. Brak wody, prądu, ogrzewania, żywności doprowadza uchodźców wewnętrznych w Syrii do utraty życia i zdrowia. Każdego roku zimą umierają ludzie. Obóz, którym opiekuje się fundacja znajduje się u podnóża gór. Namioty są zniszczone. Nie mamy grantów na pomoc humanitarną. Możemy pomagać tylko dzięki Wam. Przede wszystkim pieniądze przeznaczymy na żywność, opał, grzejniki, ubrania. W obozie jest 200 rodzin. W każdej rodzinie 3-5 dzieci. Prowadzimy szkołę. Idea jest taka, żeby codziennie w szkole dzieci dostawały ciepły posiłek. I tak było poprzedniej zimy. Naszym podopiecznym codziennie zagraża śmierć. Tereny wokół obozu są bombardowane przez Rosję i reżim syryjski. Bardzo pragniemy, żeby w tym horrorze dzieci i ich rodziny miały przynajmniej ciepło i żeby nie byli głodni.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA ŚWIATŁO DLA SYRII (LIGHT FOR SYRIA) - awatar

  FUNDACJA ŚWIATŁO DLA SYRII (LIGHT FOR SYRIA)

  09.05.2024
  09.05.2024

  DZIĘKUJEMY ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 143 384

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Rebeka - awatar

  Rebeka

  06.02.2024
  06.02.2024

  dzieci Kazimierza

 • Ela JZ - awatar

  Ela JZ

  26.07.2023
  26.07.2023

  korale zielono-czarne

 • Maria Ryll - awatar

  Maria Ryll

  28.05.2023
  28.05.2023

  Szydełkowy ludzik ze zdejmowanym kapelusikiem. Niech niesie pomoc!

 • Marek Głąbski Trurl - awatar

  Marek Głąbski Trurl

  14.05.2023
  14.05.2023

  Maszyna Trul'a 🙂

 • Mirjam Böhm - awatar

  Mirjam Böhm

  06.04.2023
  06.04.2023

  Licytacja

30 482 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 497 osób

Wpłaty: 497

Aga Bolesławska-Grajpel - awatar
Aga Bolesławska-Grajpel
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aldona GryBesz - awatar
Aldona GryBesz
10
Maria Morito - awatar
Maria Morito
65
Joanna Guevara - awatar
Joanna Guevara
10
Anna Artemiuk - awatar
Anna Artemiuk
15
Agnieszka Fryś - awatar
Agnieszka Fryś
40
Ania Tofik - awatar
Ania Tofik
25
Marta- serduszko na Dzień Ojca - awatar
Marta- serduszko na Dzień Ojca
50
Marta - awatar
Marta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij