Zbiórka Uratowane koty - zdjęcie główne

Uratowane koty

830 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Wetta - awatar

Emilia Wetta

Organizator zbiórki

Kochani,

Romuś to kot nadmorski. Żył sobie latami sam, ludzie z pensjonatu zaczęli go dokarmiać. Niestety Romuś się starzał, stracił oko, jama ustna pokryła się ropą. Ludzie sprzedali pensjonat i wyjechali bez niego. On został sam, przeganiany przez nowych ludzi. Przypadkiem dowiedziałam się o nim i mimo stada kotów postanowiłam go zabrać. Romek jest u mnie 2,5 roku, przeszedł kilka operacji, czyszczenie i zszycie oczodołu, usunięcie zębów, guzów. Od razu wykryto u niego fiv, chciano uśpić-zabroniłam. Niestety Romek może mieć już 12 lat, ciężkie życie, byle jakie jedzenie mogły doprowadzić do problemów z nerkami. Od kilku dni jest na specjalistycznej karmie, potrzebuje również preparaty na odporność której przez fiv nie ma. Mieszka z 12 innymi zdrowymi kotami, które kichają i chorują, a dla niego każda infekcja może być śmiertelna. Romuś to wspaniały miziasty i grzeczny kotek. Niestety przez to że mam stado uratowanych kotów, potrzebuję wsparcia dla Romka w zakupie karmy, preparatów wzmacniających i na kolejne badania. Całe moje stado niewychodzace złapało świerzb, są po podaniu drugiej dawki leku- koszty kolosalne.  Bardzo proszę o wsparcie dla Romka, żeby mógł żyć kochany w domku którego nigdy nie miał chociaż kilka lat. Po szczegóły badań i uwierzytelnienie zapraszam serdecznie na priv. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
830 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Wetta - awatar

Emilia Wetta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aneta - awatar
Aneta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia Kwiatkowska - awatar
Kasia Kwiatkowska
25
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Barbara Molik - awatar
Barbara Molik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krystyna Włodkowska - awatar
Krystyna Włodkowska
30
Olga Sznajder - awatar
Olga Sznajder
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij